Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Nieprzyjemny zapach z majtek- to normalne czy objaw już jakiejś choroby ?


Gość Kibol bokser

Rekomendowane odpowiedzi

Ćwiczę bardzo intensywnie, 6x w tygodniu po 2h. Moim największym problemem jest smród z majtek po każdym treningu i ze skarpetek. Po każdym treningu biore prysznic i zmieniam majtki oraz skarpetki ale …. Ja nadal smierdze … Czuć ode mnie nadal smród. Majteczki mi nadal śmierdzą. Trochę mi wstyd, bo trener pewnie ode mnie czuje ten zapach. Jak zakładam spodnie dresowe to one potem mi śmierdzą przez majtki. Smród czuć w kroczu. Jak na chłopaka mam dosyć duże pośladki i nosze kolorowe bokserki. Gacie zmieniam nawet 2 razy dziennie i myję się rano i wieczorem . Używam perfumow i antyperspirantów… Moja odzież tez śmierdzi i jest przepocona mimo dbania o higienę. Moje rękawice bokserskie strasznie śmierdzą potem w środku taka zgnilizną i maja mnóstwo dziur. Musiałem wyrzucić jedne moje adidasy bo tak jeb**y w środku , ze nawet dezynfekcja i wietrzenie nie pomogły . Skarpety nosze krótkie białe albo czarne i w większości są małe dziurki wapienne 

Odnośnik do komentarza

  Ten smród wydobywa Ci się dlatego, że masz struty organizm, a w tym zatrutą masz najpewniej krew. Bakterie, grzyby i większe pasożyty wytwarzają w twym organizmie rożne toksyczne związki, jakie organizm jest zmuszony wyrzucać na zewnątrz. Robi to m. in. poprzez pot, a czasem poprzez wyrzuty na skórze. 

   Tak, taki proces świadczy o chorobie, - o infekcji pasożytniczej w Twoim organizmie. Konieczne byłoby zatem, jak najszybsze zdławienie infekcji, czy nawet koinfekcji, oraz  oczyszczenie organizmu!

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Waldi napisał:

  Ten smród wydobywa Ci się dlatego, że masz struty organizm, a w tym zatrutą masz najpewniej krew. Bakterie, grzyby i większe pasożyty wytwarzają w twym organizmie rożne toksyczne związki, jakie organizm jest zmuszony wyrzucać na zewnątrz. Robi to m. in. poprzez pot, a czasem poprzez wyrzuty na skórze. 

   Tak, taki proces świadczy o chorobie, - o infekcji pasożytniczej w Twoim organizmie. Konieczne byłoby zatem, jak najszybsze zdławienie infekcji, czy nawet koinfekcji, oraz  oczyszczenie organizmu!

 

Ale jak mam się oczyścić ? Krwi na pewno nie mam skażonej 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Gość Waldi napisał:

  Ten smród wydobywa Ci się dlatego, że masz struty organizm, a w tym zatrutą masz najpewniej krew. Bakterie, grzyby i większe pasożyty wytwarzają w twym organizmie rożne toksyczne związki, jakie organizm jest zmuszony wyrzucać na zewnątrz. Robi to m. in. poprzez pot, a czasem poprzez wyrzuty na skórze. 

   Tak, taki proces świadczy o chorobie, - o infekcji pasożytniczej w Twoim organizmie. Konieczne byłoby zatem, jak najszybsze zdławienie infekcji, czy nawet koinfekcji, oraz  oczyszczenie organizmu!

 

Nawet teraz czuje ten smród …. Nie mam już sił 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...