Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Co mozna cwiczyc przy hashimoto?


Gość hory

Rekomendowane odpowiedzi

Ściągnij sobie apkę Hashiona, tam znajdziesz fajne porady dietetyczne i odnośnie aktywności fizycznej. Ja trenuję sobie 3-4 razy w tygodniu po około 40 minut. Mam swój zestaw ćwiczeń, do tego piję więcej wody. Myślę, że wcześniej to że jej nie piłam też wpływało na moje samopoczucie. Odkąd piję więcej wody, zauważyłam że mniej mi się jej odkłada w organizmie. Właśnie w apce sobie pilnuję ilość szklanek dziennie wypitych. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.11.2021 o 13:22, Gość madlein napisał:

Ściągnij sobie apkę Hashiona, tam znajdziesz fajne porady dietetyczne i odnośnie aktywności fizycznej. Ja trenuję sobie 3-4 razy w tygodniu po około 40 minut. Mam swój zestaw ćwiczeń, do tego piję więcej wody. Myślę, że wcześniej to że jej nie piłam też wpływało na moje samopoczucie. Odkąd piję więcej wody, zauważyłam że mniej mi się jej odkłada w organizmie. Właśnie w apce sobie pilnuję ilość szklanek dziennie wypitych. 

Ja korzystam z konsultacji z dietetykiem klinicznym. Dowiedziałam się o takiej możliwości właśnie z aplikacji. Kosztowało to niedużo, bo 150zł, a w niecałą godzinkę dowiedziałam się dużo ciekawych informacji o tym, co jeść i co powinnam poprawić. Jeśli chodzi o ćwiczenia to ja ćwiczę z Chodakowską i bardzo lubię te jej programy, też na Centrum Sportowca są fajne, jak mam mało czasu to korzystam.

Odnośnik do komentarza

Dobrze wiedzieć. Chyba skorzystam. Moja sytuacja jest beznadziejna FT3 skacze jakoś dziwnie, TSH też nie mogę unormować. U dwóch endokrynologów u mnie w Krakowie byłam, nawet jedna Pani z polecenia i powiem Wam, że więcej nerwów niż pożytku z tego. Aplikację mam od wczoraj i zaczęłam ją zgłębiać, podoba mi się. O Klinice Hashimoto dowiedziałam się ze stronki. Moim zdaniem uczciwe rozwiązanie, jak nie będzie poprawy zwracają kasę. Nic nie tracimy tak na prawdę. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...