Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Melisa


Gość Wiki_Wiki

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ten poziom stresu jest wysoki, to raczej ziółka nie załatwią roboty :( ja kiedy się bardzo mocno stresowałam, to brałam hydroxyzyne, to nie jest mocny lek. Na pewno pomoże zrezygnowanie teraz z kawy i herbaty. A tak na co dzień jak się zestresuje to robie cwiczenia oddechowe albo medytuje.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Wiki_Wiki napisał:

Aa ten dziurawiec to jakieś zioła na uspokojenie ?

Tak, możesz w necie poczytać ulotkę. 

35 minut temu, Gość Kamila napisał:

to brałam hydroxyzyne, to nie jest mocny lek.

Do słabych nie należy, jest na receptę, raczej na sam stres lekarze nie przepisują. 

Odnośnik do komentarza
Gość na nesry sters i depresję

przy depresji często lekarze zapominają o tak ważnej suplementacji Ja stosowałam olejek CBD 5% essenz decarboxylated i brahmi  witamine b3, b6, D, kwas foliowy i omega 3 z oleju konopnego ...przetestujcie ten zestaw ...większość produktów znajdziecie tu www.konopiafarmacja.pl i polecam z całego serca. Miałam depresję i okropne migreny , bezsenność  Brałam leki od lekarza, ale kiedy do swojej kuracji dołączyłam suplementację i  olejek cbd… CUDO! Zaczęłam normalnie spać po nocach, uspokoiłam się, zrelaksowałam, a ból głowy odchodził natychmiast. Ten olejek to jak połączenie tabletki przeciwbólowej i środka na uspokojenie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...