Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Przewlekłe zapalenie prostaty


M1922

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam zdiagnozowane przewlekłe, niebakteryjne zapalenie prostaty. Obecnie biorę leki poprawiające ukrwienie prostaty ale ulgą jest minimalna. Są dni lepsze i gorsze. Mam zalecaną wizytę u seksuologa w celu sprawdzenia możliwości przyjęcia delikatnych antydepresantów, które mają pomóc rozluźnić mięśnie dna miednicy. Może, ktoś zna i ma skuteczny sposób dający ulgę w bólu krocza i narządów? Rozważam  zabieg ESWT ale opinie są różne. Jeśli ktoś ma dobrą radę będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza

Levoxa to dziadostwo. Włącz zioła . Pokrzywa . Nawłoc. Liść brzozy - to na sikanie . Do tego suplement cystone z himalayany. Wyciąg z pestek dyni . Saw palmetto . Herbatki z wierzbownicy - litrami . Jesli nie chcesz samodzielnie kombinować z mieszankami, polecam tę mieszankę ziołową: https://kredensziolowy.pl/produkt/prostamherbs/ Ma bardzo dobrze zbilansowane zioła na prostatę.

Odnośnik do komentarza

Szukając przede wszystkim konkretnej pomocy i najwyższej jakości w zakresie dbania o swoje zdrowie to warto znaleźć sprawdzona klinikę o dużym doświadczeniu, dlatego tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia https://pmc-advanced.pl/urologia/ z którymi bardzo dobrze nam się współpracuje. Konkretna dawka wiedzy, fachowe doradztwo i odpowiednio przeprowadzone badania oraz dobrane leczenie 

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za podpowiedzi.

Wydaje kolejne tysiące na różne terapie i nic podrażnienie nadal jest.

Prostata nie jest powiększona wręcz idealna.

Wszystkie badania wzorowe. A uczucie jakby ktoś mi długą igłę włoży w odbyt i wypchnął cewką pozostaje. Raz mniej raz bardziej odczuwalne. Cóż chyba pozostało się przyzwyczaić i zaakceptować.... ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...