Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Dobry ginekolog


Gość Wronika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jakiś czas temu byłam na wizycie u okulisty w Centrum Medycznym CortenMedic w Warszawie. Nie ukrywam, że trafiłam na świetnego lekarza, który dokładnie zbadał mój wzrok, przeprowadził skrupulatny wywiad i zadbał o to, żeby wizyta, którą się tak stresowałam przebiegła w bardzo przyjaznej, luźnej, ale też profesjonalnej atmosferze. Teraz zastanawiam się, czy nie skorzystać z innych usług w tym centrum, a dokładniej z poradni ginekologicznej. Myślę, że wrażenia będą podobne, ale chciałabym zapytać, czy ktoś z was ma doświadczenia związane z tym miejscem? Będę bardzo wdzięczna za każdą opinię!

Odnośnik do komentarza

Na pewno powiniście podejść do tego tematu na poważnie. W pierwszej kolejności powinno się zawsze zdobyć rzetelną wiedzę, która może być dla Was niezwykle cennym wsparciem. W  https://www.gyncentrum.pl/blog/pl/badania-genetyczne-po-poronieniu  macie więcej informacji na temat zachodzenia w ciążę, dlatego też koniecznie tam zajrzyjcie. 

Odnośnik do komentarza

W Warszawie na Wąwozowej w Babka Medica przyjmuje pani doktor Małgorzata Siemion, którą serdecznie polecam. Prowadzi właśnie moją drugą ciążę. Mam do niej zaufanie, wiem, że to dobry lekarz, kompetentny i jesteśmy z malutką w dobrych rękach ?  

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...