Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Drapanie w gardle u 9-latki, na które nic nie działa


Gość Gosia-Tosia

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim,

Moja córa (w styczniu skończy 10 lat) złapała w szkole infekcję. Jedyne dwa objawy  to drapanie w gardle i towarzyszący temu gardłowy kaszel, czasem chrypa. Nic innego jej nie boli, nie ma gorączki. ogólnie w dobrej formie, tylko tym kaszlem zmęczona. Stosujemy aerozol na gardło, Chlorchinaldin i dzisiaj odkupiłam syrop z porostu islandzkiego. I powiem szczerze - chyba po niczym moja córa nie odczuwa specjalnej ulgi choć na pół godziny. Noc przesypia./ Objawy zaczęły się w środę, czyli dwie doby temu. Na razie lekarz zalecił właśnie środki bez recepty. Obawiam  się, że znów się skończy na antybiotyku... W zeszłym roku, jak dzieciaki wróciły po nauczani u zdalnym do szkoły, córa też miała podobną infekcję. Jak jej mogę jeszcze pomóc?

Odnośnik do komentarza

Stosuj domowe sposoby, jak syrop z czerwonego buraka czy cebuli, do ssania nawilżające tabletki ziołowe typu gardłox. Skroro ten aerozol nie przynosi ulgi, to go nie stosuj. Do picia przy infekcji dobrze zaparzyć kilka plasterków imbiru + sok z cytryny +miód /po przestudzeniu/. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...