Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Ból głowy


Gość Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! 
Martwię się strasznie się boje że to coś poważnego jak nowotwór mózgu. Od 2 dni czuje ból z tylu głowy podczas wstawania lub gwałtownego ruszania. Nigdy czegoś takiego nie miałam. Problem zaczął się w ubiegłym tygoniu kiedy większość czasu spędzałam przed komputerem najpierw bolały mnie oczy które przechodziły a teraz ta głowa. Co to może być miał ktoś tak? Jest to ból ciśnieniowy jakby zawiało głowę, ale nigdzie nie byłam żeby zawiało. Ciśnienie miałam dzisiaj niskie. Martwię się ponieważ jestem też przewrażliwiona na punkcie różnych chorób i sobie je wmawiam

Odnośnik do komentarza

Nie ma sensu wysnuwać tutaj takich strasznych prognoz. Moim zdaniem dobrze będzie skonsultować się z lekarzem. Ból głowy ma wiele przyczyn, barfdzo rzadko są t poważne przyczyny. W wielu przypadkach przyczyną jest stres. 

Wśród nowoczesnych terapii leczenia bólu, trzeba wymienic leczenie za pomoca konopii medycznych:

https://centrum-mk.pl/konopie-lecznicze-na-co-pomagaja

Więcej informacji na tej stronie. Mają bardzo dobre działąnie w leczneiu bólu w chorobach nowotworowych czy neurologicznych. Pomagają również na migreny. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...