Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Problem ze skórą dłoni i stóp


Gość Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Mam problem ze skórą dłoni oraz stóp. Na stopach mam po prostu pogrubioną skórę która wygląda nieestetycznie i pumeks daje chwilowe efekty. Jeśli chodzi o dłonie, obgryzałem długi czas skórki palców. Gdy przestaję obgryzać skórki, to skóra podczas gojenia staje się grubsza i twardsza. Wtedy nawskutek ruchu stawów paliczkowych ta skóra pęka i jest to bolesne i bardzo nieestetyczne, wtedy w celu redukcji grubości pęknięcia ponownie obgryzam/obskubuję wierzchnią część pęknięcia (coś na zasadzie ścierania opony, żeby tak jakby bieżnik był płyciej). Stosowałem kremy, np. Nivea, do 5 razy dziennie i nie widziałem za bardzo efektów. Co można zrobić, gdzie się udać?

Odnośnik do komentarza

Skóra stóp jest delikatna, ale niestety, też podatna na uszkodzenia. Niedawno trafiłam na ciekawą ofertę https://bellita.pl/gehwol . Marka Gehwol produkuje różnego rodzaju kosmetyki do stóp. Widziałam, że w ofercie są maści nawilżające, kremy wygładzające czy preparaty na potliwość stóp. To profesjonalne kosmetyki, więc muszą przynosić szybkie efekty.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...