Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Porada


Gość Marta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, tydzień temu byłam przeziębiona katar i bol gardła . Jakieś 5 dni temu przebudziłam się w nocy bo miałam zapchany nos , nie mogłam usnąć i nie chcąc się męczyć wzięłam krople do nosa . Po około 5 min nos już nie miałam zatkany , położyłam się i mogłam swobodnie oddychać ale było Mi jakoś tak dziwnie że oddychałam przez nos wdychałam powietrze i jakby to powietrze było takie bez zapachu, Boże brzmi to dziwnie ale nie wiem jak to wytłumaczyć , wystraszyłam się i nie spalam pol nocy bo myślałam że to jakieś dziwne duszności czy coś. Wczoraj miałam taką samą sytuację w dzień że nos w ogóle nie był zatkany ( dodam że przez ostatnie 2 lata miałam zatkany nos bez kataru raz jedna dziurkę raz druga) i się przestraszyłam że znowu mam to co w nocy, przez jakieś 10min strasznie ręce Mi się trzęsły i bałam się że będę musiała wezwać pogotowie. W końcu położyłam się na łóżko przyłożyłam mokra szmatke na czoło głęboko oddychałam i gdy zatkala Mi się jedna dziurka to Mi przeszlo prócz zostania lekkiego lęku . Czy ktoś mógłby coś doradzić wiem że to brzmi strasznie dziwnie ale przez ostatnie 2 lata miałam ciągle zatkaną raz jedna raz drugą dziurkę i może to wina tego że nagle mogłam tak dobrze oddychać że Nie miałam nic zatkane a byłam przyzwyczajona do zatkanego nosa . Nigdy nie miałam takie sytuacji jaka zdarzyła się teraz . Przepraszam że może być tak chaotycznie wszystko napisane 

Odnośnik do komentarza

Tak byłam dwa razy u laryngologa , ale nie bezpośrednio z zatokami tylko z uchem ale zatoki przy okazji tez miałam badane . W sumie nie przeszkadzało Mi to , może dlatego tak dziwnie zareagowałam na to że nagle obie dziurki miałam odetkane aa przyzwyczajona byłam do w połowie zatkanego nosa . Jeżeli tak jak teraz mam jedną dziurkę zatkaną to jest dobrze , aa jeżeli nagle się odetkają to po prostu dziwnie Mi się oddycha 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...