Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Pocenie się w nocy


Gość Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam dziwne zdrowotne doświadczenie z pobytu w hotelu w delegacji. Mianowicie przez całe trzy dni kiedy tam przebywałem, pociłem się niemiłosiernie w nocy mimo, iż temperatura była idealna (pokoje mają klimatyzacje). Każdego ranka budziłem się cały mokry i osłabiony. Oczywiście po powrocie do domu problem zniknął jak ręką odjął. Przed pobytem też mi się to nie zdarzało. Podczas całego pobytu nie jadłem ani nie piłem nic dziwnego ani ogólnie nie czułem się źle. Mam teorie, że to może być jakaś hotelowa chemia, jakiś środek czystości lub coś podobnego. Może w hotelach stosują jakieś specjalne środki czystości, których nie stosuje się w gospodarstwie domowym i może mam na nie uczulenie. Czy ktoś może wie albo miał podobne doświadczenia? Nurtuje mnie to i chciałbym się dowiedzieć co to może być, aby uniknąć kłopotów zdrowotnych na przyszłość?      

Odnośnik do komentarza

Są jeszcze wypełnienia z celulozy drzewnej. 

Poszwy w hotelach coraz częściej są mieszanką bawełny z poliestrem lub satyny z poliestrem. Jeżeli dodatek poliestru przekracza 40% to będziesz się pocił pod taka powłoką.

Nie stawiam na uczulenie, bo objawy jak dla mnie na to nie wskazują. Uczulenie to np: występowanie swędzenia, pieczenia, pokrzywki, zaczerwienienia skóry lub wyprysku kontaktowego.
 

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, czy możecie coś polecić dla mężczyzny na nadmierne pocenie się pach?  Pocenie jest związane z problemami z nerkami, których już nie da się zmienić. Dlatego też nie chcę, żeby blokować całkowicie pocenia, przy niesprawnych nerkach. Typowe antyperspiranty jeszcze wzmagają pocenie, może polecicie jakieś naturalne antyperspiranty albo sposoby? Do mycia używa zwykłego szarego mydła. Po umyciu moment i jest spocony, przy tym jest nieprzyjemny zapach. Jest to bardzo niekomfortowe i stresujące dla niego, chciałabym mu jakoś pomóc

https://bonadea-krakow.net.pl/aktualnosci/botox-jak-czesto-powtarzac-zabieg/

Zastanawiał się nad botoksem ale czy to pomoże? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...