Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Strasznie boję się że jestem w ciąży. Nie współżyłam jeszcze przez ogromny ból który pojawia przy każdej próbie, ale ostatnio mój chłopak wszedł we mnie lekko, dosłownie na kilka cm i poruszał się na tą głębokość, nie dalej. Następnego dnia, we wtorek, miałam dostać okres, rano pojawiło się krwawienie, ale przez cały dzień nie było go nawet odrobinę, następnego dnia, w środę , pojawiło się znowu już normalnie. Mój okres trwa trzy dni, więc powinien skończyć się w czwartek, zakładając że to krwawienie we wtorek rano to była faktycznie miesiączka, a nie skutek jakichś otarć. Jesli jednak to nie był okres, to powinien skończyć się dzisiaj. Biorę tabletki antykoncepcyjne od pół roku, przez okropne bóle więc byliśmy zabezpieczeni, ale nie na 100%. Zawsze jest jakieś ryzyko, że pre ejakulat dostał się do środka, więc chociaż nie zaobserwowaliśmy nic takiego to mogło się to stać. Może po prostu panikuję, bo ciąża raczej tak szybko nie wpłynęłaby na moją miesiączkę ale bardzo się stresuję. Trochę chaotycznie to wytłumaczyłam ale proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...