Skocz do zawartości
Forum

Stosunek


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W sobotę 10 lipca doszło do stosunku z moją partnerką po zakończeniu stosunku poszedłem wytrzeć ręcznikiem papierowym swojego członka wytarłem go dokładnie po czym ręce również miałem suche i jak dobrze pamiętam nie miałem żadnego bezpośredniego kontaktu ze spermą, dłonie co prawda miałem lekko śliskie, ale to od lubrykantu który znajdował się w prezerwatywie , po wytarciu członka i okolic doszło jeszcze do przerwy 5 minutowej po czym wznowiliśmy stosunek, po dojściu postanowiłem jeszcze zająć się penetracją mojej partnerki ręką prawą ,czyli tą którą po pierwszym razie wycierałem członka ,nie miałem bezpośrednio kontaktu ze spermą, jednak mam pytanie. Czy gdyby np. sperma przesiąknęła przez ręcznik papierowy i gdybym dotknął tego przesiąknięcia to czy później byłaby możliwość zajścia w ciążę mimo iż dalej miałbym suche dłonie? Dodam ,że wtedy partnerka była w trakcie dni niepłodnych a w pokoju była temperatura ok. 27 stopni. Prezerwatywy nie były rozerwane ani pęknięte po stosunku i nic nawet nie przeciekało ponieważ dokładnie sprawdzałem wiele razy. W dalszym ciągu mam pytanie co do tych dłoni. I jeszcze mam jedno pytanie odnośnie testów ciążowych. Po ilu dniach najwcześniej można wykonać taki test tak aby wynik był wiarygodny? 

Edytowane przez gość13
Odnośnik do komentarza

test w dniu spodziewanej miesiączki lub min po 10 dniach od stosunku, w tej sytuacji nie ma szans na ciąże. Jednakże polecam na przyszłość antykoncepcje, ja używam monitora płodności cyclotest mySense z aplikacją antykoncepcyjną i jestem bardzo zadowolona

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.07.2021 o 00:23, gość13 napisał:

A czy mogłaby mi Pani opisać jeszcze jakby to wyglądał ten fragment który przytoczyłem? Mam na myśli Czy gdyby np. sperma przesiąknęła przez ręcznik papierowy i gdybym dotknął tego przesiąknięcia to czy później byłaby możliwość zajścia w ciążę mimo iż dalej miałbym suche dłonie? Dodam ,że wtedy partnerka była w trakcie dni niepłodnych a w pokoju była temperatura ok. 27 stopni? 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...