Skocz do zawartości
Forum

prawdopodobieństwo zajścia w ciążę przez petting


Gość Sylwia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! 2 dni temu uprawiałam z chłopakiem petting, nie doszło do wtrysku. Niepokoję się, bo podczas pieszczot przyłożył mi na dosłownie sekundę swojego penisa (jego czubek był lekko wilgotny w preejakulacie) do odbytu. Jak to poczułam od razu przerwaliśmy stosunek i poszłam do toalety popłukać miejsca intymne. Niepokoi mnie jeszcze jedna sytuacja - po masowaniu członka (na którego końcówce było trochę ejakulatu) jakies 3 minuty później dotknęłam przypadkowo mojej pochwy, jednak nie włożyłam palca, dosłownie tylko się o nią otarlam. jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w opisanych sytuacjach? Dodam, że do zbliżenia doszło 2 dni przed przewidywanym okresem, miesiączki mam nieregularne ale dziś powinnam ją dostać i niepokoję się.

Odnośnik do komentarza
Gość ania niania

Myślę że masz duże prawdopodobieństwo wystąpienia ciąży moja koleżanka w podobny sposób zaszła w ciążę na początku ciazy mozna tez miec miesiączke.  Powinnas napisac sobie bezpośrednio do lekarza który udziela konsultacji lekarskiej dla użytkowników forum. Napisz sobie bezposrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować i uzyskasz pomoc bo tutaj nie uzyskasz odpowiedźi. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...