Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Ceny aparatów słuchowych


Gość Krystyna00

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krystyna00

Dzień dobry,

po badaniu słuchu okazało się, że muszę nosić aparat słuchowy. Szukam teraz w Internecie średnich cen aparatów słuchowych , ale kompletnie nie znam się na tym temacie a nie chciałabym przepłacić, czy ktoś z was ma podobny problem lub już go rozwiązał? Potrzebuje zasięgnąć więcej opinii, ponieważ nie mogę się zdecydować. Z góry dziękuję za każdą odpowiedź. 

Odnośnik do komentarza

Aparaty słuchowe wcale nie muszą kosztować nie wiem ile. A przy tym można wybrać wysokiej jakości urządzenia, znanych i sprawdzonych firm. Bynajmniej jeśli zdecydujecie się na zakup aparatu słuchowego w BRANDvital. Posiadają siedem stacjonarnych oddziałów, w których dodatkowo można bezpłatnie zbadać słuch. Do tego można liczyć na fachowe doradztwo w wyborze odpowiedniego aparatu. Na stronie https://aparaty-sluchowe.info/ są wszelkie szczegóły, jest też możliwość zakupu urządzenia w internetowym sklepie. Jak porównywałam ceny z innymi sklepami, to te są zdecydowanie konkurencyjne. Na wszystkie jest 3-letnia gwarancja, to też ważne.

Odnośnik do komentarza

Mój dziadek całe życie przepracował na własnej stolarni. Już w młodym wieku przez huk miał problemy ze słuchem. Kilkanaście dobrych lat temu zdecydowanie stan jego słuchu się pogorszył. Korzystał on z różnych aparatów, a efekty były co najwyżej średnie. Dopiero jak natknęliśmy się na firmę OTIS ze Szczecina, która mieści się przy ul. Piłsudskiego 31, dziadek został prawidłowo zdiagnozowany. Następnie specjaliści z tej firmy dobrali mu odpowiedni aparat słuchowy. Dziś dziadek słyszy całkiem przyzwoicie. Daję namiar na jej stronę www: https://otis.com.pl/aparaty-sluchowe/ Myślę, że warto udać się w to miejsce po diagnozę. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...