Skocz do zawartości
Forum

Gość k...9

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, od dwóch lat biorę tabletki antykoncepcyjne Belara, przy pierwszym opakowaniu tabletek miałam nieustające krwawienie, w drugim miesiącu ustało i wszystko było w porządku. W marcu tego roku przeszłam zabieg usunięcia migdałów i musiałam odstawić tabletki (problemy z przełykaniem), ginekolog kazał odstawić Belarę i poczekać na miesiączkę i wtedy znowu zacząć brać leki antykoncepcyjne. Miesiączkę dostałam 30.05 (data poprzedniej miesiączki 20.03), zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne i krwawienie trwa aż do dzisiaj (22.06.2021), czy to normalne, że mimo brania tabletek dwa lata i krótkiej dwumiesięcznej przerwie wystąpiło takie krwawienie? Dodatkowo czy mogę przesunąć sobie okres w drugim miesiącu brania tabletek po takiej przerwie? Niedługo mam wyjazd i nie chcę podczas wyjazdu mieć miesiączki. Wizytę u ginekologa mam dopiero 07.07.2021r. Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza

niewiadomo jak organizm zareaguje. ja po takim przesuwaniu to co chwilę jakieś plamienia miałam i musiałam tabletki odstawić, bo tak nie dało rady żyć. Wolę po prostu mechaniczne zabezpieczenie wkładkę antykoncepcyjną Caya i juz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...