Skocz do zawartości
Forum

sperma na ubraniu a ciąża


Gość Majkel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam pewne pytanie dotyczące ciąży a raczej zajścia w ciążę chodzi k to że dziewczyna zrobiła mi dobrze ręką i doszło do wytrysku ale to było pod majtkami i spodniami  i sperma wchłonęła się w materiał majtek oraz spodni po tym  tak jakby wykonywaliśmy ruchy jak przy seksie ale w ubraniach bez wprowadzania członka do pochwy itp  jakoś minutę ? po tym poszedłem do toalety i wziąłem wytarlem majtki i wróciłem majtki i spodnie przez 3godziny ? były mokre i czasem dotykałem ich  po prostu sprawdzając czy są mokre i jakoś 5-10 minut po tym palcami (którymi wcześniej dotykałem moich majtek które były mokre od spermy ) piescilem jej pochwę wargi sromowe itd i raz zdarzyło się włożyć palec do przedsionka pochwy ale  na kilka sekund  dziewczyna powinna mieć okres za 3-4 dni czy w takim przypadku jest możliwość zajścia w ciążę ?

Odnośnik do komentarza

Ryzyko wystąpienia ciąży jest dosc duze moja koleżanka w podobny sposób zaszła w ciążę. To tylko lekarz może ocenić. Napisz sobie bezposrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy ekspertow ktorzy udzielaja konsultacji dla użytkowników forum. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby  lekarz mogl sie z tobą skontaktować i będziesz mieć pewność. Powolaj sie na forum

Odnośnik do komentarza

nie ma opcji moim zdaniem. dziewczyna powinna sprawdzać płodność, bo nie napisałeś czy ma regularne cykle. Tak czy inaczej nie zaszkodzi kontrolować dni płodnych. Tester owulacyjny nie jest drogi, a można kupić taki wielokrotnego użytku Afrodyta

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...