Skocz do zawartości
Forum

Przyczyna plamienia


Gość Basia

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu spodziewanej miesiączki dostałam brązowego plamienia. Przez tydzień było bardzo niewielkie, potem miałam wysiłek fizyczny w weekend i po nim w drugim tygodniu zaczęło się trochę nasilać. Sytuacja trwa już 1,5 tygodnia. Normalnego okresu nie widać, który trwał zawsze 6-7 dni. Od kilku tygodni mam otarcie/odparzenie w okolicy pochwy, jest zaczerwienie i piecze przy dotyku. Zaczęłam smarować kremem na podrażnienia kilka dni temu i dzisiaj powoli zaczyna ustępować pieczenie. Czy to mogło wywołać takie upławy? Czy spodziewać się jeszcze normalnego okresu w tym miesiącu? Jeśli chodzi o kontakty seksualne to z 5 tygodni temu miałam tylko taki incydent, że chłopak chciał seksu, ja nie i wszedł we mnie dwa razy dosłownie na kilka sekund, chyba nawet nie do końca, bo poczułam tylko lekki dyskomfort i udało mi się mu przerwać, a normalnie przyjemność odczuwam dopiero jak chłopak wejdzie do końca. Ciąża jest wykluczona czy jednak muszę zrobić test? Ta sytuacja z nim miała miejsce 9 dnia cyklu. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...