Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Zmiany na jezyku


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mecze się że zmianami na jezyku od 8 miesięcy.  Zmiany te nie znikają. Pojawiają się małe pęcherze z żółtą obwodka. Rosną do połowy jezyka , zanikają i pojawiają się od nowa. I ten proces cały czas trwa. Jedne sie zagoja, pojawiają się kolejne. Miałam wymaz, nic nie pokazał. Nie ma żadnych grzybów. Bardzo mnie to martwi. Tym bardziej teraz gdyż jestem w ciąży.  Laryngolog nie wie co to jest..  Zmiany te pieką.  Jest to bardzo nie przyjemne.spacer.png

20210614_185658.jpg

20210614_185939.jpg

Edytowane przez Kasia281993
Odnośnik do komentarza
Gość niespodzianka

Witam,czy udało się postawić diagnozę?? Mam podobny problem,język piecze,czasami boli,jedne plamki znikają a po czasie pojawiają się nowe.Lekarze niestety rozkładają ręce...nie wiem gdzie szukać pomocy 

Odnośnik do komentarza
Gość Kasia281993

Byłam u specjalisty od błon śluzowych. Podobno jezyk geograficzny.  Taka moja uroda. I jeszcze leku na to nie wymyślili.  Po porodzie miałam 2tyg spokoju. Już myślałam że się tego pozbyłam . Jednak wszystko wróciło. Podczas porodu miałam podany antybiotyk. Ponieważ miałam dodatni GBS. I się zastanawiam czy może dzięki temu zniknęły na te 2tyg  . Teraz jest już z 2 stron.  Wcześniej miałam tylko z jednej:(

Odnośnik do komentarza
Gość Liszaj Wilsona?
W dniu 14.06.2021 o 18:58, Kasia281993 napisał:

Witam, mecze się że zmianami na jezyku od 8 miesięcy.  Zmiany te nie znikają. Pojawiają się małe pęcherze z żółtą obwodka. Rosną do połowy jezyka , zanikają i pojawiają się od nowa. I ten proces cały czas trwa. Jedne sie zagoja, pojawiają się kolejne. Miałam wymaz, nic nie pokazał. Nie ma żadnych grzybów. Bardzo mnie to martwi. Tym bardziej teraz gdyż jestem w ciąży.  Laryngolog nie wie co to jest..  Zmiany te pieką.  Jest to bardzo nie przyjemne.spacer.png

20210614_185658.jpg

20210614_185939.jpg

Może masz liszaj Wilsona na języku?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...