Skocz do zawartości
Forum

Gość s...a

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po 12 pierwszych dniach stosowania tabletek antykoncepcyjnych ze względu na efekty uboczne zdecydowałam się na odstawienie tabletek natychmiast. Po przeczytaniu na forach, że kobiety przez pół roku nie mają miesiączki i jeszcze dłużej nie mogą uregulować cyklu bardzo się zaniepokoiłam i żałuję, że zaczęłam te tabletki brać. Przez rozpoczęciem antykoncepcji hormonalnej moje cykle były bardzo regularne, co do dnia mogłam przewidzieć kiedy pojawi się miesiączka. Obawiam się, że teraz te cykle będą bardzo rozregulowane. Czy jest możliwość, że przez tak krótki okres stosowania tabletek mój organizm się do nich nie przyzwyczaił i w miarę szybko wrócą moje regularne cykle? Czy mogę coś zrobić, żeby ten proces przyspieszyć?

Odnośnik do komentarza

no nie przyspieszysz sama, ale jak okres przez dłuższy czas nie pojawi się, to zgłoś się do gin., przepisze coś na wywołanie. musisz teraz uważać na zabezpieczanie się, bo skoro okres nie wystąpi, to niewiadomo jak z owulacją. Lepiej zabezpieczaj się mechanicznie. ja osobiście używam diafragmy Caya i polecam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...