Skocz do zawartości
Forum

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych


Gość a...a

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Od 2,5 roku przyjmuję tabletki antykoncepcyjne Mywy. Tabletkę przyjmuje o godzinę 19:00. Aktualnie przyjmuję tabletki z drugiego tygodnia. W środę (26.05) przyjęłam tabletkę o stałej porze, natomiast w czwartek (27.05) sytuacja sprawiła, że nie wzięłam tabletki. Dzisiaj jest 28.05 i gdy tylko się zorientowałam o godzinie 19:20 przyjęłam dwie tabletki na raz. W ulotce jest napisane, że jeśli minie więcej niż 24h ochrona może być zmniejszona, jednak zaraz pod spodem jest napisane, że w przypadku drugiego tygodnia ponoć ochrona nie jest zmniejszona i właśnie nie wiem jak traktować te dwie informacje.. Czy powinnam mimo przyjęcia już dwóch tabletek, przyjąć dodatkowo tabletkę „dzień po”? Jeśli tak, jaki odstęp miedzy dwoma przyjętymi tabletkami, a tabletkę „dzień po” powinien być zachowany? Z góry bardzo dziękuje za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Proponuję zapoznać się z naturalnymi metodami antykoncepcji, sama używam monitora cyklu do wyznaczania dni płodnych Cyclotest MyWay. Mierzę temperaturę i wprowadzam dane o śluzie, lekach, chorobach, wadze itd. Dokładnie wyznacza dni płodne, jestem zadowolona

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...