Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Okulista


Rekomendowane odpowiedzi

Korzystaliście już może z usług tego okulisty https://www.visus.pl/badanie-pola-widzenia/? Szukam kogoś, kto wykonuje badanie pola widzenia w Poznaniu. Mam wskazania do przeprowadzenia tego badania ponieważ pojawiły się u mnie problemy z widzeniem z boku. Muszę obracać głowę, żeby zobaczyć to, co położone jest obok. Wykonywaliście kiedyś perymetrię? Jak wygląda przebieg takiego badania? 

Odnośnik do komentarza
Gość Olivka54

Niestety nie znam przywołanych przez Was okulistów, bo sama mam swoją sprawdzoną klinikę, do której chodzę regularnie. To Specjalistyczny Ośrodek Okulistyczny we Wrocławiu, w którym specjaliści naprawdę interesują się stanem zdrowia pacjentów, podchodzą do każdego przypadku indywidualnie, kompleksowo - po prostu po wizycie w tej klinice ma się poczucie, że było się u dobrego lekarza. Sama klinika jest nowoczesna, oferuje wiele różnorodnych badań oraz metod leczenie poszczególnych problemów ze wzrokiem. Wszystkim z Wrocławia (i nie tylko!) polecam wybrać się w to miejsce.

Odnośnik do komentarza
Gość Aneta ll

Wiesz co, jeżeli opinie ma dobre, to może warto się do niego przejść? Ja też sprawdzałam lekarzy po opiniach, mój problem był bardzo poważny i dzięki różnych rekomendacji, udało mi się pójść do faktycznie dobrych lekarzy. Problem był z moją lewą gałką oczną, na początku nie sądziłam, że będzie tak poważny, a skończyłam bez oka. Dosłownie, miałam usuniętą gałkę oczną, na szczęście w jej miejscu mam już odpowiednio wykonaną protezę, która wygląda jak prawdziwe oko, jest nawet ruchoma. Tę protezę wykonał producent Next Eye Prosthesis z Chorzowa. Oni zajmują się drukiem 3D tego typu produktów, proteza jest idealnie dopasowana do mojego oczodołu, bo były robione jego skany, no i zdjęcia drugiej tęczówki. Proteza nie uwiera mnie, komfortowo się ją nosi, nie uczula, jest twarda, dzięki czemu jest wytrzymała i nie rozbija się na ostre, drobne kawałki, szczerze ją i tego producenta wam polecam. 

Odnośnik do komentarza

W Poznaniu jeśli chcecie zbadać dokładnie wzrok to polecam udać się tutaj -  https://optykkrawczyk.pl/ To bardzo dobry optometrysta w Poznaniu. Ja u nich regularnie badam wzrok. Zależy mi na kontrolowaniu tego, bo niestety mam rodzinne skłonności do pogarszania się wzroku z wiekiem. Tak minimum raz na 1.5 roku badam wzrok, żeby mieć wszystko pod kontrolą. 

Odnośnik do komentarza

Najlepszy jest Ośrodek Okulistyki Klinicznej SPEKTRUM we Wrocławiu. Polecam. Dysponują tam nowoczesnym sprzętem i zatrudniają najlepszych lekarzy oraz świadczą bardzo szeroki zakres usług okulistycznych na światowym poziomie.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli zastanawiasz się nad tym jak poprawić wzrok to polecam Ci skorzystanie z usług kliniki okulistycznej. Na stronie internetowej https://vidiummedica.pl/poprawic-wzrok-pracujac-szczegolnych-warunkach/ możesz znaleźć informacje o tym jak poprawić wzrok pracując w szczególnych warunkach. Ponieważ dużo czasu, nie tylko w pracy, spędzamy przed komputerem oraz korzystając z telefonu powinniśmy regularnie badać wzrok. Dlatego też myślę, że ten artykuł jest bardzo przydatny. Pozdrawiam! ?

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.02.2022 o 11:05, Gość Aneta ll napisał:

Wiesz co, jeżeli opinie ma dobre, to może warto się do niego przejść? Ja też sprawdzałam lekarzy po opiniach, mój problem był bardzo poważny i dzięki różnych rekomendacji, udało mi się pójść do faktycznie dobrych lekarzy. Problem był z moją lewą gałką oczną, na początku nie sądziłam, że będzie tak poważny, a skończyłam bez oka. Dosłownie, miałam usuniętą gałkę oczną, na szczęście w jej miejscu mam już odpowiednio wykonaną protezę, która wygląda jak prawdziwe oko, jest nawet ruchoma. Tę protezę wykonał producent Next Eye Prosthesis z Chorzowa. Oni zajmują się drukiem 3D tego typu produktów, proteza jest idealnie dopasowana do mojego oczodołu, bo były robione jego skany, no i zdjęcia drugiej tęczówki. Proteza nie uwiera mnie, komfortowo się ją nosi, nie uczula, jest twarda, dzięki czemu jest wytrzymała i nie rozbija się na ostre, drobne kawałki, szczerze ją i tego producenta wam polecam. 

Witam czy była by możliwość skontaktowania się z panią prywatnie? Jestem w takiej samej sytuacji też straciłem oko i jestem zainteresowany tą proteza a pani się dobrze o niej wypowiedziała i chciał bym się czegoś więcej dowiedzieć. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...