Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Soczewki progresywne


Gość Mastele

Rekomendowane odpowiedzi

Jest ich obecne bardzo wiele soczewki jednodniowe, dwutygodniowe i miesięczne. O rząd cen
proszę zapytać w salonie optycznym. W dobrej cenie dostaniesz je na przykład w jednym z salonow Aurum: https://aurum-optics.pl/_blog/68-Soczewki_kontaktowe_dla_prezbiopa_czyli_najwazniejsze_informacje_o_soczewkach_multifokalnych.html Na ich stronie jest również artykuł o tych soczewkach.

Opinie na ich temat są różne. Jedna osoba woli soczewk, druga okulary. Dla mnie wygodniejsze są soczewki. Musisz sama sprawdzić co pasuje Tobie. 

Odnośnik do komentarza
Gość Sebastian Górski

Ja obecnie używam takich soczewek i mogę polecić z całego serca, wcześniej miałem okulary, ale przerzucenie się na soczewki to chyba najlepsza decyzja w moim życiu wygodna i komfort po prostu nie do opisania trzeba się po prostu przekonać a do tego wszystkiego namówił mnie mój optyk z kliniki okoekspert, tobie też na pewno doradzi dobre soczewki w przystępnej cenie.

 

Odnośnik do komentarza

Ja używam soczewek od kilku lat. Czy wychodzi drożej? Może tak, ale trudno porównać wygodę. Kiedy nosiłam okulary, to robiąc prawie wszystko musiałam o nich myśleć. Nie wiem, ile razy mi upadły, ile miałam problemów. Soczewki też mi wypadały na początku przy zakładaniu, ale były jednorazowe - byłam na to przygotowana. Później już takich akcji nie było. Poza tym zerknijcie tutaj - bezokularow.pl/wyprzedaz Da się takie rzeczy kupować w atrakcyjnej cenie. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...