Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Ból glowy,czy konsultacja online ma sens?


Gość Marta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,od dluższego czasu mam bóle głowy.Ból nie jest silny (w skali 1-10 określiłabym go na 3,może 4) ,ale mam go praktycznie codziennie.Umiejscowiony jest na czubku głowy,z prawej strony I zawsze boli w tym samym miejscu.Czasem promieniuje za oko,czasem na tył głowy.Byłam u okulisty I z oczami wszystko ok,ciśnienie krwi w normie,poziom żelaza,witaminy D i B,elektrolity,morfologia w normie.Denerwuję się,bo trwa to już długo.Czasem biorę tabletki p.bólowe,zwykły paracetamol,lub ibuprofen zawsze pomaga.Tabletki pomagaja prawie od razu,ale co z tego jak ten ból powraca po jakiś czasie.Bol jest kłujący,jakby ktos wbijał szpilkę.Mam to juz ponad rok.Jak sie zaczeło to poszłam do laryngologa,bo myslalam,ze moze to od zatok.Zrobilam tomograf (ale tylko zatok,sama twarz,bez mózgu) i wyszlo wszystko ok.Czasem mam spokoj pare dni,czasem boli codziennie.Zazwyczaj jak wezme rano tabletke to przechodzi na caly dzień.Bylam u lekarza rodzinnego,sprawdzil odruchy,zajrzal w oczy I w uszy i nic niepokojacego nie zauwazyl.Zalecił wiecej swieżego powietrza.Mieszkam w Anglii i nie mam dostepu do specjalistów bez skierowania.Pomyslalam o konsultacji online z neurologiem.Tylko czy to ma sens?Czy neurolog na odleglosć,bez badania coś poradzi?A może ktoś tutaj miał podobne bóle?Co to może być?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...