Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Pogorszenie wzroku


Gość Staszek

Rekomendowane odpowiedzi

Od roku może dwóch pogorszył mi się trochę wzrok bo np jak włączę i w telewizorze to nie widzę napisów jak siedzę na łużku a dawniej widziałem i jak siedzę w kościele w ostatniej ławce to nie widzę napisu na obrazie nad ołtarzem dawniej go widziałem nie wiem czy wzrok mi się popsuł od złego korzystania z telefonu (patrzenie z bliska w ciemności) czy z jakiegoś innego powodu ale nie popsuł się od starości bo mam prawie 18 lat. Czy wiecie czego tak się stało czy da się coś zrobić żeby wzrok się poprawił nie chce nosić okularów ani soczewek czy np nie używanie telefonu przez kilka tygodni wyleczy mi wzrok

Odnośnik do komentarza

Tylko to nie zależy od chcenia. 

Musisz iść do okulisty, może to być astygmatyzm, bez okularów nie da się skorygować wady wzroku. 

Godzinę temu, Gość Staszek napisał:

nie używanie telefonu przez kilka tygodni wyleczy mi wzrok

Nie. 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Gość ka-wa napisał:

Tylko to nie zależy od chcenia. 

Musisz iść do okulisty, może to być astygmatyzm, bez okularów nie da się skorygować wady wzroku. 

Nie. 

A to noszenie okularów leczy wzrok czy tylko jak je ubiore bede widzieć dobrze bo poza wyjątkiem czytania napisów które są daleko w telewizorze czy w kościele w niczym to mi nie przeszkadza  

Odnośnik do komentarza

też miałam pogarszający się wzrok, ale jak tylko się ustabilizowała wada wzroku to zrobiłąm korekcję Lentivu w Rzeszowie! moim zdaniem bardzo dobrze ze się zdecydowałam, bo teraz nie mam problemu z widzeniem!

Odnośnik do komentarza

Jak tylko wzrok szwankuje, warto się zbadać. I reagować przy małej wadzie wzroku, a nie, jak już się mocno pogorszy. Wiem, bo sama mam -2 i -3. Polecam https://instytutoka.pl/ w kwestii diagnostyki i leczenia 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...