Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Zagrożenie prawie ze wszystkich przedmiotów . Hmmm , jakaś porada ? ;D


Gość Bardzo ładny chłopak

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bardzo ładny chłopak

Dzisiaj dostałem kolejna jedynkę . Zachowanie miałem mieć dopuszczające , ale ze chcą mi dać naganne ... Zmieniałem głos na e lekcjach i kochałem się wygłupiać . Nigdy nie byłem poważny i nie chcę być . Dzisiaj na jednej lekcji dostałem strasznej głupawki i zacząłem się mega mocno smiac . Dostałem czkawki ... Rozbolał mnie tez brzuszek ... Bo kolega mnie ciagle rozśmieszał . Zaśpiewał mi jakaś piosenkę po arabsku i zaczął tańczyć . Chcą mi tez obniżyć ocenę za przeklinanie i za palenie papierosów na live , gdy każdy uczeń musiał włączyć kamerę . Chodze do szkoły , gdzie panują surowe zasady . Obowiązują tam mundurki - sweter , wstrętne szare sztywne spodnie , koszulka polo , czarne  ohydne półbuty ) Na e lekcjach nigdy nic nie słuchałem , paliłem również e papierosy , rysowałem głupie obrazki lub na widoku pisałem śmieszne rzeczy. Czasem mnie wyrzucali z pokoju ... Na historii beknąłem a jak byłem odpytywany to mówiłem nie na temat xD I się śmiałem . Miałem na sobie ten osrany mundurek i drapał mnie w skore . Zacząłem się drapać . A jak nauczyciel krzyknął na mnie to poczułem smród z jego buzi . Nie chce się uczyć ani chodzić do tej szkoły . Wolę imprezy , alko , łażenie po spelunach i inne niegrzeczne rzeczy xD ja Jestem niestety ten  zły xD Kiedys pijany wrocilem do domu o 5. Zupełnie zapomniałem odrobić lekcje ... Poszedłem do szkoły dopiero na 12 ... Spałem jak zabity . Nigdy uczenie się mnie nie kręciło . Wolałbym pójść na wagary xD Wiele razy byłem napity . I jeszcze musiałem założyć ten mundurek ... Te spodnie mnie drapią w jaja ! Nienawidzę ich !!! Zeszły rok ledwo co zdałem , ale się udało ; D Nauczyciele mieli wgląd do naszych rysunków , notatek itp. Widzieli , co narysowałem . I moje głupie notatki xD Nigdy nic mądrego nie napisałem , cholernie nudzę się na tych lekcjach ;/ Dzisiaj zadali nam bardzo dużo ... Nie umiałem niestety tego zrobić ... Tylko na chwile luknalem 

 


Nigdy nie przeczytałem żadnej lektury . Może kiedys udało mi się przeczytać może pare streszczeń lektur xD Nie pisałem tez rozprawek , bo mi się nie chciało . Gdy miałem normalnie lekcje grałem w Csa . Tablet trzymałem na kolanach . Dwa już rozbiłem , jak mi spadły . W zeszłym roku byłem tez nieklasyfikowany z angielskiego , co skończyło się ogromnymi zaległościami . Nic nie umiem ? 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...