Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Problem ze snem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.
Mój problem polega na tym że od około tygodnia śpie praktycznie przez cały dzeń. Wstaje o 13/14 jem obiad i ide dalej spać.
Nie mam na nic siły w ciągu dnia. Funkcjonowanie o wiele lepiej przychodzi mi pod wieczór a około 3 ide spać.
Zawsze lubiłam sobie dłużej pospać ale potem brałam się za sprzątanie domu itp. a teraz nie mam na to siły, nie wysypiam się, śnią mi się odkąd pamiętam koszmary.
Dodam że mam nerwice od około 2 lat. Biore rano jedną tabletke miravilu oraz hydrokzyzyny (zmieniłam je ok.pół roku temu). Ostatnio lekarz mi zaproponował zmniejszyć dawkę, dlatego też nie biore od 2tygodni wieczorem hydrokzyzyny.
Od jakiegoś miesiąca boli mnie co pare dni głowa a ostatnio jest mi praktycznie codziennie niedobrze (staram się odżywiać zdrowo, przydało by się tylko troche więcej ruchu).
Martwi mnie to że w wieku 16lat nie mam dużo energi lub chociażby tyle żeby normalnie funkcjonować w dzień. Co mogła bym zrobić w tej sytuacji?
Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Emilka 88

Pamiętam jak ja miałam problemy ze snem. I postanowiłam spróbować dosłownie wszystkiego. Włącznie z rezygnacji z środków czystości ogólnie dostępnych. Przerzuciłam się na ekologiczne środki czystości. W sypialni zaczęłam korzystać głównie z ziołowych produktów z strony https://herbi.shop/kategoria-produktu/herbi-clean/. Dosłownie od pierwszego sprzątania poczułam różnicę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...