Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Czy 111 cm w pupie to dużo ? Mam cellulit .. Może liposukcja ?


Gość Grubas 70 kg

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grubas 70 kg

Przy 170 cm waze 70 kg i zmagam się z problemem bardzo grubych ud ... Ocierają się o siebie nawet jak nie są złączone . Pracuje w biurze niewolniczym za darmo , sprzątam je ... Szef mnie codziennie gnoi i wyzywa . Powiedział mi ze mam tyłek na 5 krzeseł i ze pewnie potykam się o własny brzuch .... Musze pracować społecznie za udział w bójce ...Po 13 godzinach pracy wracam śmierdząca a rajstopy mi śmierdzą jakby były wyjęte z szamba . Musze nosić cieliste cienkie rajtuzy . Ich barwę dobierał szef . Musze nosić 20 den co jest błędem ... Majtki mi prześwitują przez nie oraz .... cellulit ... Spódnice koszule i buty tez dostałam od szefa. Szef sprawdza czy założyłam od niego rajtuzy . Barwa nie może być inna .... Kiedys przy nim musiałam się przebierać ... Uda mi się trzęsły i skakały .... Stopy śmierdziały ... Skoro się odsunął musiał poczuć ten smród ... Od jakiegoś czasu śmierdzą mi strasznie stopy i z majtek . Uda mam wręcz otyłe .... Szef wręczył mi paczkę rajtuz kazał je założyć i się darł . Powiedział ze mam dupsko jak słoń a uda pełne tłuszczu . Brzucha nie mam płaskiego niestety ... Lekko mi zwisa .... Pot się ze mnie leje a ubiór się poci , stopy rajtuz śmierdzą ... Buty musze wietrzyć ale to i tak nie pomaga . Stopy mam grube bardzo . Szef każe mi szorować schody i kible i zmusza do niewolniczej pracy na zmywaku 

Odnośnik do komentarza

Ja tutaj widzę nie problem dużej pupy, ale problem nienormalnego szefa. Nie wiem czy ten temat to prowokacja, czy rzeczywiście masz taka sytuacje w firmie, ale jest to juz jawny mobbing. I podchodzi to pod kodeks pracy....

To co moge Ci polecic to serum na cellulit:

https://onshea.pl/

Było u mnie skuteczne, oczywiście razem z ćwiczeniami.

Jednak powinnaś coś zrobić z tą praca. Bo w takich warunkach pracować się nie da. 

Odnośnik do komentarza
Gość Kaśkaa23

Nic dziwnego w tym, że obawiacie się takich zabiegów. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, że jeśli myślicie na poważnie o liposukcji, to warto najpierw zdobyć na ten temat odpowiednie informacje. Wiem, że w  https://lipoline.pl/12-pytan-o-liposukcje-odpowiada-lek-med-tomasz-waclawczyk/  macie rzetelną wiedzę przedstawioną przez lekarza, więc warto mieć to na uwadze.

Odnośnik do komentarza

Odstawić słodycze i pić dużo wody. Dodatkowo ćwiczenia ujędrniające i będzie dobrze. Już eliminując cukier i nawadniając się możesz się godny pozbyć.

Jeśli to nie pomoże, dobrze będzie zastanowić się nad wizyta w salonie kosmetycznym:

https://instytut-urody.katowice.pl/uporczywy-cellulit-pozegnaj-go-raz-na-zawsze/

Na stronie opisane są zabiegi, na które warto jest się wybrać w celu usunięcia cellulitu. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...