Skocz do zawartości
Forum

Dziwny okres. Co jest??


Gość Comon

Rekomendowane odpowiedzi

Do ginekologa pójdę najwcześniej za tydzień... Dziwnie się czuje. Może jestem jak zawsze, nie odczuwam złego samopoczucia, tak widzę. W okolicy intymnej, na pośladkach prawie przy odbycie mam dziwne chropowate małe plamy, jakby zaschnięte strupy. Wyszły nagle w takiej postaci. Nie patrzyłam nawet bo mi się niedobrze zrobiło więc nie określę koloru. Co jeszcze - dostałam okres tydzień wcześniej niż powinnam była dostać i jest strasznie skąpy. Normalnie mam obfity przez 4 dni i potem spływają resztki, łącznie 7dni.teraz już 3 dzień i prawie że nic. 1 dnia w ogóle to nie była krew, tylko brązowa wydzielina która śmierdziała okrutnie ale było jej mało. Potem jakieś plamienie krwawe, dosłownie. Nie wiem co będzie dalej. Plus jest taki że czuje się w miarę żywa bo zawsze umierałam. 

Odnośnik do komentarza
Gość Japierdole

Znawcy qurwa jego mac.!!! Wirus jeden i drugi nie daje takich objawów pizdole. Ciekawe skąd wy czerpiecie taką wiedzę!? Ja się qurwa pytam!!! 

Nawet nie wiecie że chlamydią to nie jedna choroba, a przy najmniej nie wiecie że to pochodną ospy wietrznej. 

I polpasca. 

A co do plamienia to endometriym można dostać w każdym wieku, zaburzenia hormonalne. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...