Skocz do zawartości
Forum

Depresja


Gość Lulu

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zamiast spać przez prawie ponad godzinę dusiłam się łzami myśląc cały czas o tym że wszystkich zawiodłam, jestem beznadziejna, nie potrafię nawet mieć dobrych ocen ani chodzić spać o normalnej godzinie, zawiodłam rodzców, wszyscy są mną rozczarowani, jestem problemem dla każdego, wmawiałam sobie zdania typu:
"czemu nie wylądowałam pod tym jebanym samochodem?!"
"powinno mnie tu już dawno nie być"
"Dlaczego jak się ciełam nie podcięłam sobie żył!" itp..

Nie wiem co się ze mną działo ale...zaczęłam płakać jak nigdy w życiu przy czym starając się być jak najciszej a po chwili zaczęłam się mocno drapać po nogach żałując że nie mam w rękach żyletki i wmawiałam sobie że potrzebuję żyletki...muszę się pociąć to mi da ulgę...ręce mi się cholernie trzęsły i wszystkiego się bałam...zdażyło się to parę razy i nie wiem co mam robić strasznie się boję.. 

Odnośnik do komentarza

Musisz uwierzyć w siebie w to że od ciebie zależy jak przeżyjesz życie 

Wszystko leży w twoich rękach 

Teraz ubolewasz nad sobą a za rok dzięki wzięciu się w garść możesz czuć się lepiej i widzieć uznanie od innych osób ale pamiętaj żeby nie robić nigdy czegoś żeby komuś coś udowodnić 

Rob tak żeby udowodnić sobie ze możesz  z każdym dniem  być lepsza osoba 

Pamiętaj że ucieczka od problemów jest łatwa lecz ich nie rozwiazuje, dopiero stawienie im czoła je niweluje zamiast tłumić

Ja w ciebie wierzę że dasz radę tylko zmień sposób myślenia

Wiedz że życie staje się takim jakie tworza je nasze myśli

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.11.2020 o 12:57, Gość Tomek napisał:

Musisz uwierzyć w siebie w to że od ciebie zależy jak przeżyjesz życie 

Wszystko leży w twoich rękach

Nie zgadzam się. Na wiele rzeczy nie mamy wpływu i trzeba się z nimi godzić i to jest pierwszy ważny krok w kierunku zmiany. Człowiek nie tworzy zmian tylko im się poddaje. Tworzymy tylko to co jest na zewnątrz nas, ale to zależy na ile się aktualizujemy. Osoby w depresji często obwiniają się o wszystko. Często mają w otoczeniu ludzi stwarzających presję na poczucie winy. Trzeba umieć wybaczać samemu sobie i samemu sprawiać sobie przyjemność.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...