Skocz do zawartości
Forum

Problem z alkoholem


Monia

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszyskim mam problem a teraz ciężko z psychologiem. Jestem mężatką odponat roku z facetem starszym 21lat bardzo go kocham tata byl przeciwny temu zwiazku ale postanowilam ze bede z nim. Ale problem jest taki ze od ślubu mój mąż cały czas pije oczywiscie jak jest w polsce bo pracuje za granica i jak wraca to zaczyna pic a w Niemczech ani łyka. Widzę ze tylko koledzy i alkohol ja nawet nie mam od niego wsparcia i pomocy i jeszcze mnie krytykuje zawsze sam o sobie mysli i do tego jego mama mnie nie lubi i krytykuje na początku stał za mną a teraz to wogole dobrze ze pracuje i mam swój grosz bo nawet złotówki mi nie daje ale tu nie chodzi o pieniadze bo zawsze sobie radzilam tylko o to ze nie czuje ze mam męża. Nic nie robimy razem tylko on wszystko sam tak jak by był kawalerem a ja służąca. Nie wiem co mam zrobic czy go zostawic a czy walczyć? Proszę o pomoc 

Odnośnik do komentarza

Ja nie byłabym z alkoholikiem, swoje przeszłam w dzieciństwie i to wystarczy. Jeśli chcesz walczyć to pomyśl czy on chce, bo inaczej to walka z wiatrakami. Zastanawiające, że pije po ślubie. Może żałuje tego ślubu. Coś się wydarzyło, zmieniłaś się jako jego żona?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.11.2020 o 06:06, Gość Ka-wa napisał:

Oferujesz mu sex analny?Jeśli nie to gość topi smutki w alkoholu żeby cię nie zdradzić

Ktos tu widzę próbuje się podszyć, ale każdy użytkownik wie, że ja takich głupot nie piszę. 

Co do wątku, to dla mnie ta historia wydawała się nieprawdopodobna, dlatego nie zabierałam głosu po jego przeczytaniu. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...