Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego nie płakałam kilka lat i nagle zaczęłam


Gość Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem dziewczyną i ogólnie od podstawówki nie uronilam ani jednej łzy od 5.podstawowki, w podstawówce płakałam często przez problemy rodzinne ale od właśnie piątej podstawówki nie mogłam nawet wymusić łez nawet na pogrzebie dziadka i gdy zmarł mój ukochany kot. Gdy byłam w gimnazjum poznawalam nowe osoby, byłam zakochana ale ta osoba mnie odtracila i było mi przykro ale nie płakałam z tego powodu, zakanczalam blískie znajomości ale również z tego powodu nie płakałam byłam tylko smutna. Często słyszę od rodziny że jestem gruba i powinnam się odchudzać robi mi się smutno ale nie płacze również z tego powodu tylko odpowiadam że np." przynajmnjej mam przyjaciół" itp ale poznałam 3 miesiące temu koleżankę przez neta i przywiazalam się do niej polubiłam ją ona mówiła że mnie też i po dwóch miesiącach nazwaliśmy się przyjaciółkami i nie pisalysmy kilka dni bo nie miała czasu gdyż się uczyła na maturę i kilka dni potem napisałam czy ma czas i czy będzie miała czas w tygodniu aby że mną popisać naposala mi wtedy že nie ma czasu na pisanie o pierdolach i wtedy było mi bardzo przykro i smutno ale nie płakałam z tego powodu nagle kilka dni później siedząc sobie na ławce zaczęłam płakać i było to dla mnie dziwne, że przez tyle lat nie płakałam nie potrafiłam a nagle zaczęłam płakać. Dlaczego nie potrafiłam płakać i nagle zaczęłam? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...