Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Opti Lutein opinie-cena-skład


Gość Karol

Rekomendowane odpowiedzi

Opti Lutein to nowy produkt wspomagający pracę oczu. Jakie są Wasze opinie na temat tego produktu? Czy faktycznie składniki, które zawiera ten suplement mogą zapewnić ochronę naszego wzroku? Sporo siedzę przed komputerem - taka praca i zastanawiam się co mogłoby mi pomóc. Opti Lutein wydaje się być bardzo ciekawym rozwiązaniem, ale postanowiłem poznać opinie na forum. Nie lubię wydawać kasy w ciemno. Poniżej daje link do strony, gdzie można złapać fajne promocje i rabaty, więc warto często sprawdzać jakie promocje planuje producent.

Opti Lutein promocja

Odnośnik do komentarza

Większość znajomych w moim wieku ma już na stałe okulary. ja jednak bardzo nie lubię ich nosić. Zastanawiałam się czy mogę wspomagać się czymś innym. Teraz medycyna poszła naprawdę bardzo mocno do przodu, więc może znajdzie się jakieś rozwiązanie dla mnie> Kto wie/ Może warto poszukać?

Tak też znalazłam Opti Lutein. Poczytałam o tym produkcie opinie na kilku różnych stron. Widziałam nawet reklamę video. Kupiłam i włąsnie testuje.

 

Odnośnik do komentarza

Gdzieś w necie znalazłem test porównawczy preparatów z luteiną i wyszło z niego że Opti lutein ma najlepszy skład zarówno pod względem luteiny jak i dodatków wspomagających jej przyswajanie. Ale i ma też najwyższą z nich cenę. Praktycznie dwa trzy razy droższy.   

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...