Skocz do zawartości
Forum

Stres w pracy


Gość Adam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

 

Zapewne wiele osób cieszyło się z doceniania przez szefa i awansu na wyższe stanowisko, niestety ja potrafię, Raz że awans odbył się kosztem posady mojej przyjaciółki, dwa zostałem wrzucony jak to określiłem do lodowatego jeziora i uczymy się pływać. Po trzecie po miesiącu bez żadnego wsparcia, szkoleń etc, zebrałem taką burę że jedynie o czymś myślę to gdzie szybko i bezboleśnie zakończyć tę całą farsę.

Odnośnik do komentarza

A moze to tylko histeria z powodu wrzucenia do lodowatej wody? Pierwsze koty za płoty. Wytrwaj jeszcze trochę a przyzwyczaisz sie do nowych obowiązków i do tego poczucia niepewnosci, ze cos robię a nie wiem czy to dobrze czy to zle. Ponadto szef jak widzi, ze Ci slabo idzie to teraz próbuje Cie zmotywowac pohukiwaniem na Ciebie a moze niedługo sie znizy do jakis instrukcji.

Czy w firmie jest inne równolegle, podobne Twojemu stanowisko? Podpatrz co robi i jak robi tamta osoba, moze wejdz z nią w bliższe kontakty?

Nie dawaj plamy. Szef postawil na Ciebie, bo niestety szefowie zakladają, ze kobieta to ma lub będzie miala rodzinę, ma dzieci lub bedzie miala. One będa chorowac i ona moze chodzic na zwolnienia a jak wybierze faceta to zona tego faceta gdyby byla potrzeba bedzie ganiała ze względu na jego ewentualne dzieci na zwolnienia i inne urlopy na żądanie.

Szef postawil na solidarnosc plemników, to teraz musisz sie starac a nie myslec jak sie wycofywac.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...