Skocz do zawartości
Forum

Bliska odległość a jednak wyjazd?


Gość Gocha

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Chłopak dostał od rodzeństwa wiadomość, by pojechać sam na sam z nimi na 4 dni łącznie z weekendem na wakacje. Blisko nich mieszkamy, ale nic nie mówiłam już. Powiedzcie mi, czy to jest normalne, czy może ja jestem dziwna, jak w każdej chwili mogą się zobaczyć i pogadać?. Odległość od nas to 5 min drogi. Co myślicie?. Powinien pojechać czy też nie?. Puścilibyście swojego partnera w takiej sytuacji?.

Odnośnik do komentarza

"Puścilibyście swojego partnera w takiej sytuacji?."

Pytanie- puscilibyscie, brzmi tak jakbys zajmowala sie np. nastolatkiem i rozwazasz, czy jest to zasadne i bezpieczne puscic go bez dozoru pod namiot?

 

Raczej wygląda na to, ze albo mają do omówienia jakąs scisle rodzinną kwestię a Ty tylko partnerka a jeszcze nie rodzina i niekoniecznie powinnas sluchac. Albo nie za bardzo Ciebie lubią a może i znają , natomiast za bratem sie stęsknili i probują go wyłuskac od Ciebie na weekend wakacyjny. Pytanie dlaczego Cie nie lubią lub wiedza, ze Ty tez ich ledwo tolerujesz- będa tam np prawie cale 4 dni pili a Ty nie pochwalasz takiego sposobu spędzania czasu, może jestes bardzo radykalna przy covicie i zaraz bys zaczęła glosno dyskutowac, ze nie robi sie rodzinnych zlotow w tak trudnych czasach. Tego nie wiem.

 

Mozesz odkręcic kota ogonem i powiedziec do partnera, ze jak tak bardzo sie za nim stęsknili i on za nimi tez ,to moze niech oni przyjmą zaproszenie od was na ten weekend. Wtedy na pewno dasz kulturalnie znac partnerowi, ze rozumiesz jego tesknoty za rodziną, ale skoro jestescie razem to niech go zapraszają z Tobą albo niech przyjezdzają do Was , bo Tobie smutno siedziec samej w wakacyjny weekend.A i jesli on to tak przekaze swoim to tez da im do zrozumienia, ze on to teraz komplet z Tobą  i oni myslac towarzysko o nim powinni tez myslec o Tobie.

Chyba, ze czasem sie dzielicie i robicie chwile oddechu od siebie i kazde z Was wyrusza do swoich.Czyli Ty tez mozesz odwiedzic swoją rodzinkę w tym czasie.

 

Natomiast stawianie sprawy- czy powinnam go puscic, brzmi albo przekomicznie albo strasznie (jestes taka herod baba co wszystko w związku kontroluje?).

 
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...