Skocz do zawartości
Forum

Czy jest w ogóle sens kontynuacji tej znajomości?


Gość Ales

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopak do mnie pisze, zabiega mówi że mu zależy a jednocześnie lekko podchodzi do spraw cielesnych. Od początku mówił czy rozważam seks na 1 randce, i tak na te tematy luźno, nie wiem czy po prostu tak dobrze się że mną czuje czy po prostu traktuje mnie jak koleżankę do seksu i tyle. Niby mówił żartem o dzieciach, że boi się że ktoś go ubiegnie itp. Ale ostatnio zapytał jak wyobrażam sobie znajomość z nim na odległość bez spotkań, powiedziałam że z nikim się nie spotykam ale muszę pracować duuuzo i dopiero za 2 miesiące spotkamy się. Minęły te 2 miesiące mam wracac do kraju. I dowiaduje się że on się spotykał i nawet był seks. Super. Co byście zrobiły? Brzydzi mnie takie zachowanie i też dziwi to, że mi to powiedział 

Odnośnik do komentarza

Witaj

Wiesz może uczucia w nim to jedno a dziwna chęć "zaliczenia" to drugie? Tego nie wiem... Ale przypuszczam ze może za mało wspólnych głębszych rozmow? Wiesz sex zazwyczaj umacnia związek łączy wasze ciała nie zapominajcie przy tym o duszach.  Nawet gdy jesteście kilkaset km od siebie możecie umacniać wspólny związek, czy Mu ufasz..? to kwestia znajomości otwartości Tego mężczyzny wobec twojej osoby. Oczywiście ze warto zawalczyć o znajomość.. Porozmawiajcie głębiej poznajcie sie, zostancie przyjaciółmi a napewno szczerość, zrozumienie was wtedy nie opusci. A zdrada i kłamstwo będzie obce. Pozdroo ☺

Odnośnik do komentarza

Nie ma co Cie dziwic takie zachowanie. Znajomosc tylko na odleglosc jest dla mlodych męzczyzn raczej trudna do utrzymania. Powiedzial Ci, ze spotykał sie z inna, pewnie tak chciał Ci powiedziec, ze juz znalazl sobie inny obiekt godny pożądania. Gdybys miala teraz mieszkac w kraju, albo on mialby za Tobą podązac tam gdzie Ty mieszkasz, to mozna by rozwazac, czy cos z tego moze byłoby . Jesli Wasz los taki, ze kazde w innym kraju i tylko jakby internetowo probujecie  te bliskosc utrzymac to raczej predzej czy pózniej taki związek sie rozpada. Znajomymi mozecie byc, ale parą to raczej  juz nie. Po co Ci facet, co niby o Ciebie zabiega, ale tak w końcu poznaje inna kobiete i idzie z nią na całosc. Gdybys dalej z nim chciala byc to tym samym poinformowalabys go, ze dopuszczalne sa skoki w bok.A to juz nie pozwoliłoby stworzyć głębokiego i szanującego sie związku, tak uważam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...