Skocz do zawartości
Forum

Dziewczyny maja darmowy seks plus jeszcze korzysci


Gość beznadzieja

Rekomendowane odpowiedzi

Warunki nie są sprawiedliwe i nigdy nie będą, bo kobiety marzą o bliskiej relacji emocjonalnej, a mężczyźni o emocjonującym seksie. Problem polega na tym by jakoś się tak dobrać by nikt nie miał niczego za mało by czuć się dobrze.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Gość Karola napisał:

Warunki nie są sprawiedliwe i nigdy nie będą, bo kobiety marzą o bliskiej relacji emocjonalnej, a mężczyźni o emocjonującym seksie. Problem polega na tym by jakoś się tak dobrać by nikt nie miał niczego za mało by czuć się dobrze.

Dokładnie tak!

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

w sumie to trafne spostrzeżenie autora tematu ale gdzieś tu jest pytanie właściwie po co napisałeś ?

natura obu płci jest troche odmienna 

kobiety-dążą do tego aby być zauważone(np zobacz zdjecia na fb zazwyczaj kobiety są w  środku zdjęcia i jest to logiczne patrząc na to że ktoś musi je zauważyć) albo zauważ że kobiety boli to że nie są adorowane przez partnerów nie zwraca na nie dość uwagi a u facetów aby był seks i będzie ok dlatego że mamy odmienne potrzeby 

facety xd-więc facety są ewolucyjnie skierowani na zdobywanie czy to zasobów czy innych ,jesteśmy bardziej konkurencyjni, agresywni etc.. i też jest to logiczne bo dobrze jest aby kobietą która jest ładnie obdarowana przez naturę taką ,,10/10 ,,

zainteresował się facet który zapewni jej byt i ochronę dla dzieci 

 

myślę że to fajnie że tak jest każdy na tym zyskuje skoro matka natura to tak zorganizowała to miała w tym jakiś cel i był on na pewno pozytywny dla naszego gatunku 

jeżeli masz jakąś myśl czy coś to napisz to na forum tylko sprecyzuj pytanie powodzenia ziomek ?

Odnośnik do komentarza
Gość beznadzieja
8 godzin temu, Gość dadat napisał:

facety są ewolucyjnie skierowani na zdobywanie czy to zasobów czy innych ,jesteśmy bardziej konkurencyjni, agresywni etc.

a mi pisanie że płcie są odmienne nic nie zmienia bo np. mam potrzeby jak kobieta bedąc mężczyznom i co? i nic. Chciałbym być adorowany, zauważany i mnie śmieszy pisanie, że mężczyźni mają zakodowane bycie zdobywcami i agresorami, bo sto razy bardziej wolałbym być ja zdobywany. To pisanie, że kobiety marzą o wszystkim a nie o seksie też mnie wnerwia, bo poprostu chcą oprawe do seksu, a ja bym nie chciał? też bym chciał.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Gość beznadzieja napisał:

a mi pisanie że płcie są odmienne nic nie zmienia bo np. mam potrzeby jak kobieta bedąc mężczyznom i co? i nic. Chciałbym być adorowany, zauważany i mnie śmieszy pisanie, że mężczyźni mają zakodowane bycie zdobywcami i agresorami, bo sto razy bardziej wolałbym być ja zdobywany. To pisanie, że kobiety marzą o wszystkim a nie o seksie też mnie wnerwia, bo poprostu chcą oprawe do seksu, a ja bym nie chciał? też bym chciał.

Fajnie czyli ty chcesz i chuj no to znajdziesz łaskę spokojnie z tym nastawieniem pewnie są kobiety które chcą mieć faceta z kobiecymi cechami ale nie zdziw się że to ona ci będzie ustawiać związek i kierować statkiem 

Chcesz być adorowany popatrz ile kobiety wkładają wysiłku w wygląda i to że są od nas 100 razy lepsze w rozumieniu innych 

,,Zrób się na bóstwo,, naucz się podrywać w taki sposób aby to cb podrywały i będzie git

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...