Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Okna


Gość jjjj

Rekomendowane odpowiedzi

Znacie jakąś firmę, która robi dobre okna i drzwi, gdzie będzie można je kompleksowo zamówić zarówno jeśli chodzi o drzwi zewnętrzne jak i wewnętrzne. Do okien mogą być od razu rolety. Jeśli ktoś ma sprawdzoną firmę pod tym kątem to może się podzieli.

Odnośnik do komentarza

Wiesz, to nie musi być reklama. Wiele osób po prostu poleca produkty, które ma u siebie. Ja też jestem przekonana do okien, które mam. To okna pvc z Drutexu. Nie psują się, trzeba tylko je konserwować. Dobrze wytłumiają hałasy. No generalnie ja bym ich nie zamieniła na inne i polecam. Miała w starych mieszkaniach okna różnych marek i nie byłam zadowolona, bo mimo dbania o nie, ciągle coś było nie tak.

Odnośnik do komentarza
Gość ewelka833

Nie da się ukryć, że wybór okien może być obecnie trudny. Producentów jest wielu i okna są naprawdę przeróżne. Moim zdaniem warto postawić na okna PCV, gdyż nie tylko są eleganckie ale tez bardzo wytrzymałe. Bardzo dobre okna oferuje producent okien firma https://framex.pl/ . U nich możecie zamówić okna o typowych wymiarach jak i zlecić wykonanie okien na indywidualne zamówienie. Wykonują okna solidnie i estetycznie. Korzystajcie, sprawdzajcie, a na pewno będziecie zachwyceni!

Odnośnik do komentarza

W ostatnim czasie wiele okien do domu tak naprawdę można kupić u wielu firm. Każda firma ma swoje plusy i minusy. Ostatnio widziałam ciekawe propozycje u firmy Drutex. Poczytaj sobie o nich na online, sprawdźcie ofertę, to może akurat wpadnie Wam coś w oko.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...