Skocz do zawartości
Forum

Denerwuje mnie, że aby zrobić coś sensownego to trzeba mieć przynajmniej milion PLN


Gość BógJestZły

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BógJestZły

Mam 100 tys pln w akcjach i oszczędnościach. Jak to powiedziałem kumplowi to on mówi: "STARY TO PO CO TY JESZCZE PRZYCHODZISZ DO TEJ ROBOTY?" a ja do niego: "A co ja zrobię za 100 tys pln? Mogę się najwyżej podetrzeć" Fakty są takie, że trzeba mieć astronomiczne sumy pieniędzy, żeby cokolwiek dzisiaj kupić i takie są rezultaty tego, że się rozdaje pieniądze na prawo i lewo i dodrukowuje, a potem rozrzuca z helikoptera.

Nie zostaniesz rentierem z taką kwotą, nawet firmy nie rozkręcisz, a i tak jest to kwota, której ponad 90 procent ludzi nie będzie miało odłożone. Do czego ja zmierzam?

Do tego, że liczy się tylko wykres, a wynagrodzenia najniższych warstw społecznych do klasy średniej są obliczone tak, żeby nie dało się na tym dorobić za cholerę i trzeba było całe życie jepać. 

Także realnie wartość mają tylko kwoty zaczynające się od setek tysięcy-miliona, a reszta to są talony i drobne na bezmyślną konsumpcję dla mas. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...