Skocz do zawartości
Forum

Czy to derealizacja?


Gość Zderealizowana

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zderealizowana

Funkcjonuję tak jakby obok siebie. Mam pewne cele, do ktorych w życiu dążę, jednak nawet te kluczowe są dla mnie przesłonięte grubą mgłą szarości.  Robię rzeczy mechanicznie, czuję się mentalnie oddzielona od tego, co robię.

 

Dodatkowo życie jest dla mnie bezbarwne, bez smaku, płytkie i nieważne. W tym stanie tkwię od lat. Nie wiem co mogę z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Gość Zderealizowana napisał:

Dodatkowo życie jest dla mnie bezbarwne, bez smaku, płytkie i nieważne. W tym stanie tkwię od lat. Nie wiem co mogę z tym zrobić.

To dlaczego już wcześniej się nie zainteresowałaś tym stanem? Wtenczas mogłabyś poradzić sobie sama. Jedyne rozwiązanie -wg mnie- na tym etapie to terapia.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Witaj Zderealizowana. Żeby stwierdzić jakie to stany tak negatywnie na ciebie wpływają powinnaś się udać na terapię. Nikt ci nie zdiagnozuje tutaj tego na co cierpisz. Na terapię idziesz z tym co jest twoimi problemami, z czym nie umiesz sobie poradzić i nie wiesz jak to nazwać co się z tobą dzieje. Zapisz się najpierw do psychologa, chyba że już chodziłaś i wiesz że z twoimi problemami powinnaś pójść na psychoterapię jeżeli twój stan utrzymuje się od dawna. Pzdr.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...