Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Hemoroidy, szczelina odbytu czy jeszcze coś gorszego, zdjęcia.


Gość Maciej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od dłuższego czasu mam problem z odbytem i jego okolicami. Bardzo mnie swędzi, piecze ogólnie ciężko się powstrzymać od drapania i dotykania. 

Około 1 miesiac temu byłem u lekarza ( pracuje zagranicą) wziął mnie na stół popatrzył podotykal i stwierdził że hemoroidów nie widzi, i prawdopodobnie jest to przetoka(albo szczelina) odbytu.  Przepisał maść, wziął krew i mocz do analizy. W moczu czysto, w krwi wyniki Dobre, jedynie stwierdzili uczulenie na kurz, oraz heligobacterie.... Ale to już inny wątek. 

 

Po maści nie czułem praktycznie żadnej poprawy, zadzwoniłem do lekarza i wypisał mi skierowanie do proktologa ale dopiero na 2 lipca...

 

Jest to bardzo uciążliwe a na dodatek w kale od dłuższego czasu znalazłem dużo takich małych jak by ziarenek maku, i większe tak jak by czarne strzępki, martwię się że to może być wyschnieta krew.... Jeśli mógłby ktoś rzucić okiem na zdjęcia mojego odbytu i coś powiedzieć doradzić, to będę bardzo wdzięczny.

Poszedł bym odrazy prywatnie do lekarza ale w Polsce będę dopiero za około 3 tygodnie.spacer.pngspacer.pngspacer.png

Na ostatnim zdjęciu widać wyraźnie biala krostę więc to będzie hemoroidy pewnie. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...