Skocz do zawartości
Forum

Stres przed kimś, kogo kocham.


Rekomendowane odpowiedzi

Mam koleżankę, w której ponad rok temu się zakochałem. Nadal żywię do niej bardzo silne uczucie (nie wie o tym). Ostatnimi czasy zaczęła jednak pić alkohol w dużych ilościach, mimo, że tego wcześniej nigdy nie robiła, przez co boję się, że stanie się tzw. "patusiarą". Z tego powodu odczuwam gigantyczny stres (trzęsą mi się ręce, mocniej bije mi serce, zanika mi apetyt itd.) w każdej sytuacji, gdy np. zobaczę jej kolejne zdjęcie z piwem albo nawet zwykłego posta na Facebooku.

Co mogę zrobić w tej sytuacji? Bardzo ją kocham i ten stres jest dla mnie ogromnym cierpieniem.

Odnośnik do komentarza
Gość Loraine
42 minuty temu, Marcinek napisał:

Mam koleżankę, w której ponad rok temu się zakochałem. Nadal żywię do niej bardzo silne uczucie (nie wie o tym). Ostatnimi czasy zaczęła jednak pić alkohol w dużych ilościach, mimo, że tego wcześniej nigdy nie robiła, przez co boję się, że stanie się tzw. "patusiarą". Z tego powodu odczuwam gigantyczny stres (trzęsą mi się ręce, mocniej bije mi serce, zanika mi apetyt itd.) w każdej sytuacji, gdy np. zobaczę jej kolejne zdjęcie z piwem albo nawet zwykłego posta na Facebooku.

Co mogę zrobić w tej sytuacji? Bardzo ją kocham i ten stres jest dla mnie ogromnym cierpieniem.

Kochasz się w dziewczynie ponad rok, ona nic nie wie, a w dodatku dziewczyna ma problemy z alkoholem. Ty chcesz jej pomóc ale się stresujesz nawet kiedy widzisz jej zdjęcia z piwem. Zastanów się teraz czy istnieje realna szansa abyś jej pomógł skoro ona może po pierwsze nie chcieć, po drugie miec w nosie twoje uczucia tym bardziej że nie jest wróżką. Nie domyśli się że sie w niej zakochałeś. Pzdr.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co zrobić w tej sytuacji, ale moim zdaniem powinieneś zapytać: co zrobić ze sobą? Chodzi Ci o stres związany z nią konkretnie, ale moim zdaniem masz problem ze stresem tak ogólnie. Podejrzewam tez, że jest problem z nieśmiałością i niepewnością siebie. Moze zamiast skupiać się na dziewczynie, zacznij skupiać się na sobie.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...