Skocz do zawartości
Forum

O co tu chodzi? Dlaczego on do niej wraca?


Gość Olina

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mnie to denerwuje. Facet na stanowisku (własny gabinet dentystyczny a do tego w młodości był pilotem) , ze mną przyjaźni się tyle lat, byliśmy na wakacjach itd, jestem jego najbliższą przyjaciółka i nic. Żadnego związku nic. Jest sam a ma już 30lat.

Rok temu poznał dziewczynę... Niby internetowa znajomość bo spotkali się tylko raz, ona traktuje go jak śmiecia i powiedział jej to, ona powiedziała tylko że przesadza, a on nic zero reakcji... Zrywa by za chwilę wrócić i on oczywiście wyciąga rękę. Raz zostawiła go bez słowa dla innego, teraz znów on wyciągnął rekę a minęło pol roku. Jeszcze przed pierwszym spotkaniem pomagał jej finansowo (!). 

A ja go dobrze traktuje i nic.. Próbowałam się upodobnić do niej wiem że zahacza to o obsesję.. Ale tak bym chciała go mieć. A on nic... Nie zauważył . I to jest facet na poziomie, a ona.. Skończona zawodówka, tleniona blond solara.. Brak słów... 

Odnośnik do komentarza

Czasem faceta nie zrozumiesz. To podobna sytuacja jak kobieta która wraca do faceta który ja oszukuje, ona wyciąga rękę.. i tak w nieskończoność. 

Dla niego jesteś po prostu przyjaciółka.

Są takie sytuacje..Czasem coś z tego wynika a czasem pozostaje tylko przyjaźń. Różnie bywa w życiu.

Jeśli Ci na nim zależy jako ma facecie możesz zacząć dawać mu jaśniejsze sygnały. Ale czy coś z tego będzie niewiadomo.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Olina napisał:

No wlasnie Lauren, ale to kobiety tak robia. Nie widzialam jeszcze zeby facet sie tak ponizal. I to taki facet jak on... on moze miec kazda

Mój nick to laurette ?

 

No widzisz. Zdarzają się więc i takie sytuacje.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość Loraine
W dniu 20.05.2020 o 12:33, Gość Olina napisał:

jestem jego najbliższą przyjaciółka i nic. Żadnego związku nic. Jest sam a ma już 30lat.

W dniu 20.05.2020 o 12:33, Gość Olina napisał:

Raz zostawiła go bez słowa dla innego, teraz znów on wyciągnął rekę a minęło pol roku. Jeszcze przed pierwszym spotkaniem pomagał jej finansowo (!). 

A ja go dobrze traktuje i nic.. Próbowałam się upodobnić do niej wiem że zahacza to o obsesję.. Ale tak bym chciała go mieć. A on nic... Nie zauważył

Przeciez za rok - dwa toż to będzie starzec z tego faceta. A serio, może właśnie chodzi o to że jesteś tylko jego przyjaciółką i tak ciebie traktuje. Zakwalifikował cie do strefy przyjaźni. Dlatego zauważa cię kiedy chce sobie pogadać, wyżalić, i tyle. Po drugie twoje usilne starania upodobnienia sie do tamtej tlenionej solary to raczej desperacja. Obsesję to chyba masz ale na jej punkcie. Pzdr.

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...