Skocz do zawartości
Forum

Jak nie wpadac w takie stany? Co moze pomoc?


Gość 0987uj

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsze lekarstwo  jest nieosiagalne wiec jak chocby czesciowo to zmienic?? Ludzie nigdy mnie nie lubili,nie szanowali, nie chcieli nawet poznac, nawet patologia traktowala mnie z gory.W bliskich tez nie mialam i nie mam oparcia, wrecz przeciwnie. Nie mam w sumie zadnej bliskiej osoby, nigdy tez nie doswiadczylam zakochania ze strony faceta, bylam wiecznie zakochana bez wzajemnosci. Mam taki charakter ze nie potrafie grac, umawiac sie z kims dla korzysci, dla mnie wlasnie szczera sympatia jest najwazniejsza, charakter drugiej osoby, zaufanie a dla wiekszosci to jakas komedia, jestem oderwana wg nich od rzeczywistosci

mam dni, ze nie mam sily nawet wstac do sklepu, moglabym ciagle spac albo lezec i patrzec w sufit, nie mowiac juz o tym ze nie mam sily sie uczyc..nie jestem w stanie sie do tego zmusic

wiem ze musze nauczyc sie angielskiego,to moze gdzies wyjade, ale ogolem nie sadze bym poradzila sobie w zyciu ,byle co mnie zalamuje, moglabym sie zabic ale moze cos fajnego mnie kiedys czeka ? :] juz i tak wpadlam w alkohol ale to na chwile, po 2 godzinach jest to samo..

Odnośnik do komentarza
Gość Loraine

Witaj 0987uj, nie napisałaś ile masz lat. Z tego co opisujesz widać że masz depresję. Wpadłaś w alkohol i to ci na pewno nie pomoże ale jesczze zaszkodzi. Uważam że jest ci potrzebny psycholog i terapia. Jeżeli nie masz nikogo bliskiego samej ci będzie bardzo ciężko sobie poradzić. Pzdr

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.05.2020 o 05:14, Gość 0987uj napisał:

ale moze cos fajnego mnie kiedys czeka ?

Na pewno, tylko musisz coś zrobić ze sobą i swoim życiem. Masz zerowe poczucie wartości, bo rodzina nie dała Ci go. Ludzie z kolei nas traktują tak jak im na pozwalamy i widzą nas tak jak my sami siebie widzimy. Nie wiem w jakim jesteś wieku, co robisz, czy możesz się wyprowadzić, zapisać na terapię na NFZ, do psychiatry po antydepresanty?

 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...