Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Drobnnokomórkowy rak płuc


Gość Justyna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Justyna

Potrzebuje pomocy dotyczącej leczenia drobnokomórkowego raka płuc. Mój tata jest po chemioterapii, profilaktycznym naświetlaniu głowy oraz w trakcie immunoterapii lekiem atezolizumab. Moje pytanie dotyczy jak określić czy lek nadal przynosi korzyści w leczeniu, jakie badania należy przeprowadzić i po czym można to stwierdzić. Tata jest po 11 wlewie, początkowe wlewy znosił dobrze natomiast teraz każdy kolejny wlew znosi coraz gorzej. Zastanawiamy się czy podanie leku jest nadal potrzebne, niedawno skończył radioterapię więc nie możemy zrobić TK jak w inny sposób można to sprawdzić czy same wynik krwi wystarczą czy jeszcze coś  można sprawdzić?

Odnośnik do komentarza

Mam 32 lata, szukam mężczyzny w każdym wieku, z którym będę mogła spotkać się z tobą na seks.
Jestem strasznie napalona ponieważ od roku jestem samotna.
 Nie oczekuję pomocy finansowej ani zobowiązań tylko luźnej atmosfery i higieny osobistej.
Jeśli byłbyś chętny spotkać się na seks i zobaczyć więcej 
moich fotek odezwij się na 
mam tam nick Weronika88 
Najlepiej dodaj mnie do znajomych na www.exslove.com.pl
 i napisz kiedy masz czas się spotkać i zabawić 

Odnośnik do komentarza

Od siebie polecam również wsparcie psychologa w walce z chorobą nowotworową, które również ma ogromne znaczenie. Osoba chora często potrafi się załamać, a przez to znacznie niechętniej podejmuje się procedur leczniczych czy leczenia dietetycznego. 

https://bielsko.biala.pl/firmy/porady/1198/psychoonkolog-wsparcie-w-chorobie-nowotworowej

Na stronie jest opisane, jak duzym wsparciem może być konsultacja z takim specjalistą. 

Odnośnik do komentarza

u mojego Taty  2109 roku rozpoznano nowotwór płuca, typowy dla palaczy, chociaż nigdy nie palił, z przerzutami z płuca do płuca, nieoperacyjny. Po jednym kursie chemioterapii paliatywnej, neutropenii IV stopnia, połowie naświetlań paliatywnych rozpoczął terapię metaboliczną, która trwała 1,5 roku (w tym olej cbd ). Do dziś dnia 1.żyje, 2.czuje się świetnie, 3.właśnie w poniedziałek wrócił po kolejnej wizycie kontrolnej u onkologa i jest wszystko w porządku. Może czasem “gdy medycyna tradycyjna rozkłada ręce” warto spróbować również takich metod. My z Siostrą długo szukaliśmy odpowiedniego olejku CBD dużo spekulacji co do stężenia czy wyższe i mniej kropel czy niższe i o wiele więcej kropel CBD  naróżnych forach każdy inaczej się wypowiada  i trafiliśmy na jendą z wygdająco się nam uczciwie opinię zaufaliśmy i nie załujemy .... cytuję wypowiedź :  Za rada pielęgniarki na onkologii Tato  kupił  olej CBD 5 % decarboxylated z  dość dużo bo 3 butelki 15ml na miesiąc , ale tak miał zalecone !  ... napisze stronę  choć co nie który będą odbierać to za reklamę https://konopnapoznan.pl/krople-cbd/95-olej-cbd-5-essenz-15-ml.html   , ale warto kupić takie rzeczy z sprawdzonych źródeł  coraz więcej jest punktów gdzie można zamiast olejku kupić wodę znam taki już przypadek ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...