Skocz do zawartości
Forum

Czy on jest gejem?


Gość Mystix6

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mystix6

Mam kumpla, którego znam kilka miesięcy. Zawsze ubierał się na rockowo, ponieważ był fanem mocnej muzyki, a później zaczął się malować na czarno i zafarbował włosy. Niedawno wszedł w związek z facetem, takim Piotrkiem. Wysyłał mi ich wspólne zdjęcie i oznajmił, że jest homoseksualny. Wiem jednak, że kiedy miał 15 lat był w związku z dziewczyną, ale związek się rozpadł. Zastanawiam się czy on jest gejem czy biseksualny, skoro chodził z dziewczyną. Czy możliwe jest, że jego orientacja nagle w wieku 15 lat się zmieniła albo po prostu robi sobie jaja? 

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Gość Mystix6 napisał:

.Czy możliwe jest, że jego orientacja nagle w wieku 15 lat się zmieniła albo po prostu robi sobie jaja? 

Tak, orientacja może się zmienic. Przyjaciel zatem jest gejem skoro sam również tak siebie postrzega i wyraża (poprzez oficjalny zwiazek z partnerem). To ze kiedys byl w zwiazku z dziewczyna nie musi nic oznaczac, nie wiadomo co to byla za relacja bo w takim wieku nie ma "prawdziwych związków" a raczej bliższa znajomosc, jakas sympatia, milosc platoniczna itp. Ubiór takze nie musi sugerowac orientacji, choc moze.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...