Skocz do zawartości
Forum

prosze o pomoc


Gość sylwia

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam 14 lat i czesto gdy niczym sie nie zajmuje wyobrazam sobie nagle jakas straszna postac/kreature i przez kilka minut o niczym innym nie potrafie myslec tylko o kolejnych postaciach pojawiajacych sie w mojej glowie. nie potrafie tego kontrolowac prosze o pomoc.....

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.05.2020 o 00:00, Gość sylwia napisał:

 czesto gdy niczym sie nie zajmuje wyobrazam sobie nagle jakas straszna postac/kreature i przez kilka minut o niczym innym nie potrafie myslec tylko o kolejnych postaciach pojawiajacych sie w mojej glowie. nie potrafie tego kontrolowac prosze o pomoc.....

pozdrawiam

Skoro często nie masz co robić, to zajmij się czymś. Znajdź jakieś zainteresowania, rozwijaj swoje zdolności, nie leż bezczynnie!!!

Skoro masz taka wybujałą wyobraźnie to sobie zacznij wyobrażać coś miłego, fajnego, pozytywnego. Nie kontrolujesz tego potoku myśli, ale zapewne sama z własnej woli zaczynasz sobie wyobrażać jakiś obraz. W tym momencie.... nie później, ale na samym początku gdy wpadniesz na pomysł by sobie wyobrazić taką postać to odwróć myśli. Na tym wczesnym etapie masz taką możliwość, masz jeszcze siły. dopiero gdy się poddasz tej myśli to tracisz siły. Nie pozwól na to.

 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...