Skocz do zawartości
Forum

Czy upodobnienie się do niej będzie dobrym rozwiazaniem?


Gość mdod

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze byłam za tym by być sobą...dopóki nie poznałam mojego idealu.Mam tak silna chec by zrobic dla niego wszystko ale boje sie ze on to wykorzysta. wiem ze nie jestem w jego typie... myslalam by sie upodobnic do jego bylej ale czy to nie jest upokarzajace??nie chcialabym byc zamiennikiem, ani stracic go, co myslicie o moim pomysle?

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Gość mdod napisał:

Zawsze byłam za tym by być sobą...dopóki nie poznałam mojego idealu.

Więc pozostań sobą. To najlepsze rozwiązanie. Jesli zaczniesz sie upodabniac do jego ex watpie by cos dobrego to przynioslo i dla niego i dla ciebie. 

Jestescie juz razem? Skoro jesteście to on cie kocha i jednak akceptuje taka jaka jestes. A jestes inna od jego bylej. Poza tym czemu chcesz sie upodobnic do tamtej? Ona byla jakas seks bomba czy co? To i tak pojecie względne. Dla jednego bedzie piekna dla drugiego tylko ladna. Uroda to rzecz względna i kwestia gustu... Bądz sobą. Po prostu. Nikogo nie udawaj. 

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość mdod napisał:

Właśnie nie jestesmy razem a bardzo bym tego chciała. On nie zwraca na mnie uwagi ale zdązyłam zauwazyc ze zaczepia dziewczyny ktore wygladaja jak jego ex , podobno ją kochał. jest ładna, podoba się kolegom z roku

Uważam że to nie jest dobry pomysł. Powinnaś go zaciekawić swoją osobą w indywidualny sposób. O ile będzie Tobą zainteresowany. Bo na siłę nic nie zrobisz. Na pewno nie kopiuj stylu i wizerunku jego byłej. To straszne i desperackie. Jeszcze możesz uzyskać odwrotny skutek.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jak sie nie ma co w życiu robic ,to trzeba rozważac następną kategorię upodobnien.

 

Nie widzi Cie, to juz pewnie Cie nie zobaczy. Szukaj takiego, dla którego sama z siebie nie jestes przezroczysta tylko jestes dziewczyną z krwi i kosci. Powodzenia.

 

I zapomnij juz o tych upodobnianiach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...