Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Wstręt do jedzenia


Gość Kinga

Rekomendowane odpowiedzi

Przed-wczoraj wypiłam pięć kieliszków pewnego trunku. Przez całą noc nie mogłam spać, aż w końcu wczoraj rano dopadły mnie biegunka i wymioty. Przez pół dnia leżałam w łóżku. Teraz jest już lepiej, ale pojawił się u mnie typowy dla mnie objaw, jeśli chodzi o choroby układu pokarmowego. Zaczynam już jeść normalne posiłki. Dzisiaj na śniadanie miałam kanapki z dżemem. Spróbowałam je zjeść, ale nie mogłam. Zrzuciłam więc drzem i zjadłam kanapki bez niego. Mimo to musiałam się powstrzymywać, bo robiło mi się niedobrze od jedzenia. Z trzech kanapek zjadłam tylko jedną, a myśląc o tym, że muszę zjeść jeszcze pozostałe dwie odczuwam wręcz wstręt do jedzenia. Pomocy, jak mogę to zwalczyć i w końcu normalnie funkcjonować - bez mdłości i uczucia dyskomfortu?

 
Odnośnik do komentarza
Gość Nathalia

Słuchajcie, mówicie o tych nutridrinkach Fresubin? Widziałam je jakiś czas temu w DOZie i mają bardzo dobrą cenę, zastanawiałam się, czy nie kupić dla taty, który stracił apetyt i nieco schudł. W takim razie zajrzę do apteki po drodze z pracy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...