Skocz do zawartości
Forum

Czy mu zalezy?


Gość keeph

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli mu nie odpisuję, a on się denerwuje tzn ze mu zależy? Oprócz tego też udaje, że ma takie samo zdanie na rózne tematy, wiem, że dowiedział sie od wspolnego znajomego conieco na moj temat. Jesli mowi mi to co ja chce uslyszec tzn ze nie traktuje mnie powaznie?

Odnośnik do komentarza

Pewnie zależy, ale jest nieopanowany skoro się tak szybko denerwuje. Ja bym mu powiedziała, ze wiem i że ma być naturalny bo inaczej nie ma u mnie szans, bo tak się nie zachowuje dorosły i poważny człowiek i zobacz jak się zachowa. No chyba, ze ci odpowiada jego nadskakiwanie i udawanie.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Pytanie czego oczekujesz? Bo jesli związku który będzie normalny i zdrowy to myśle ze długa droga jeszcze do tego. Nie odpisywanie na wiadomości i unikanie kontaktu nie zawsze jest najlepszym wyjściem. Tez tak kiedyś myslałam dopóki Miłosz Barszczak mi nie wytłumaczył, że wcale nie wtym rzecz. A dzięki temu ze go posłuchałam i porozmawiałam udało mi się rozwinąć fajną relację z moim  facetem

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Javiolla napisał:

I tak w każdym wątku facet się pojawia, każdemu pomógł... hmmm. Zadziwiające ?

To jest niby ukryta reklama, niby, bo każdy czytający to widzi, oprócz autora? Po co się wysilać z tym nieprawdziwym własnym problemem, szkoda czasu autora na taką kryptoreklamę. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...