Skocz do zawartości
Forum

Klub dla osob niskich


Gość Seba

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BógJestZły
6 godzin temu, Gość Alicja napisał:

Mężczyźni poniżej 180 cm nie powinni mieć dziewczyn. Takich genów nie wolno przekazywać dalej

Podobnie jak genów tak płytkich i prymitywnych osób jak ty. Tym bardziej nie powinno się przekazywać, bo nigdy z niskiego wzrostu nie ma tyle nieszczęścia co z tak wielkiej głupoty. 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Gość Alicja napisał:

Mężczyźni poniżej 180 cm nie powinni mieć dziewczyn. Takich genów nie wolno przekazywać dalej

Ty masz swoje zdanie, ja mam swoje zdanie.

W ciągu stu lat średnia wysokość czlowieka wzorsła okolo 10cm. Czym to jest spowodowane? Rodzajami pożywienia,

Które spożywamy. Chodzi mi o hormony, które się podaję np. kurczakom one przyspieszają wzrost zwierzecia, ale po ubiciu my je spożywamy. Co powoduje przypieszony wzrost ,ale tak samo zmiany generyczne i to poważne. Naukowcy z Wielkiej Brytanii  stwierdzili, że ludzie wysocy znacznie częściej chorują na raka oraz inne choroby genetyczne niż niscy ludzie.

Wniosek wysuwa się sam.

Jedyną osobą do utylizacji na tym forum jesteś  ty Alicjo.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Gość Alicja napisał:

Mężczyźni poniżej 180 cm nie powinni mieć dziewczyn. Takich genów nie wolno przekazywać dalej

Gratulacje inteligencji .Pokazałaś jaka jesteś mądra.Widac ,że jesteś pusta .Masz mózg,ale chyba brakuje ci wiele polaczenien neuronowych w mozgu,że jesteś sto lat za murzynami.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...